095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Що потрібно знати про зберігання дитячого взуття?

03-10-2017
Автор Оля
Що потрібно знати про зберігання дитячого взуття? Babyfoot

Для того, щоб під час активності дитина відчувала себе комфортно і впевнено, необхідно вибирати якісне взуття. Батькам не потрібно розповідати про те, що хороші вироби мають свою ціну, адже при цьому вони відрізняються відмінним опрацюванням до самих дрібниць. Щоб зберегти в хорошому стані улюблені черевики або туфельки, слід дотримуватися певних правил.

Спочатку звернемо увагу на те, що різні види і фасони взуття вимагатимуть різних особливостей догляду та зберігання.

Перш ніж розмістити взуття на зберігання в заздалегідь підготовлене місце, зрозуміло, його потрібно підготувати до цього. Першим кроком стане чистка взуття, а після - обробка спеціальним засобом, призначеним саме для матеріалу конкретного виробу.

Дитяче взуття після використання може мати неприємний запах. Вироби обробляють спеціально призначеними для цього дезодоруючими або антибактеріальними засобами, провітрюють. Рекомендують помістити у взуття трохи зім'ятого м'якого паперу, щоб черевички не заламувалися. Є й пластикові вставки для взуття.

Де зберігати взуття?

Дитяче взуття не займає багато місця, але, як і доросле, вимагає певних умов зберігання. Вироби повинні зберігатися в сухому і чистому місці. Якщо взуття знаходиться в гардеробній кімнаті, потрібно стежити, щоб температура повітря становила не менше +14 градусів. Має значення і вологість повітря - приміщення з надмірно сухим повітрям або, навпаки, вогкістю не є хорошим варіантом для зберігання взуттєвих виробів.

Є безліч різних способів зберігати взуття, причому як абсолютно звичайних, так і цікавих, нетривіальних. Деякі способи зберігання є частиною дизайнерських задумів. Щоб взуття зберігалося спокійно і без ризику отримання пошкоджень, більшість людей розумно використовують коробки або контейнери. Нерідко використовуються стелажі, шафи для взуття, а також шафи-купе. Яких тільки цікавих рішень не знаходиться для зберігання - це і пуфи-трансформери зі спеціальними розподілами для кожної пари взуття, і різнокольорові полички, коробки, зроблені своїми руками, і висувні полиці. Якщо Вам хочеться зберігати дитяче взуття цікаво, але при цьому не прикладати до такого способу багато зусиль, можна прикрасити коробку з-під взуття. Дитина із задоволенням візьме участь в такому процесі.

Важлива деталь - захист взуття від молі. Мабуть, цю проблему ми всі вміємо вирішувати за допомогою спеціальних спреїв, кубиків, пластинок, таблеток тощо.

Новий сезон - нове взуття?

Дитячі ніжки ростуть дуже швидко, тут не посперечаєшся. І якщо старанно збережені на осінь демісезонні черевички не підходять, доведеться витратити час на нові покупки. Важливо пам'ятати, що фахівці не рекомендують дітям носити раніше використане взуття - це може негативно позначитися на розвиток ніжок в такий делікатний період їх формування. Тому віддавати родичу, малюкові друзів або молодшій дитині використані вироби не варто - це буде найкращою турботою про їхнє здоров'я.

Дитяче ортопедичне взуття - літнє, демісезонне і зимове у широкому асортименті представлене в нашому магазині. Тут Ви зможете вибрати якісну модель цікавого дизайну на будь-який смак!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення