095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Демісезонне дитяче взуття бренду Memo - переваги і особливості

25-10-2017
Автор Оля
Демісезонне дитяче взуття бренду Memo - переваги і особливості Babyfoot

Вибір демісезонного взуття для дитини - важлива подія, адже від цих виробів, як і від демісезонного одягу, залежить самопочуття дитини в холодний період, її комфорт, безпека і здоров'я.

Дитяче демісезонние взуття повинне бути спрямоване не тільки на обігрів ніжок (хоча, безперечно, цей момент є одним з ключових), воно повинне мати правильну конструкцію, не сковувати рухів і добре сидіти на ніжках.

В каталозі Інтернет магазину Babyfoot представлені дитячі ортопедичні демісезонні черевички бренду Memo (Польща), які порадують батьків корисними характеристиками, а дитину - добре продуманим дизайном.

Взуття бренду Мемо створюється з використанням високоякісних матеріалів. Черевики виготовляються з натуральної козячої шкіри, що чудово підходить для дитячих ніжок, мають шкіряну підкладку. У такому взутті дитині буде комфортно проводити час на свіжому повітрі.

Верхні елементи взуття наповнені м'якою піною - для додаткової зручності. Завдяки високому заднику ніжки дитини будуть знаходитися у правильному положенні під час фізичної активності, вона пересуватиметься і гратиметься без усіляких труднощів і з задоволенням.

Важливим критерієм відбору нового взуття є наявність невеликого каблучка. Дані моделі мають каблук Томаса - саме такий вид каблучка у взуттєвих виробах для дітей нерідко цікавить батьків.

Жорсткий підп’яточник додатково стабілізує ніжки, сприяє їх захисту під час ігор і прогулянок.

Важлива особливість дитячого ортопедичного взуття Memo - наявність гнучкої, нековзкої діагностичної підошви з системою нумерованих зон. Вона дозволяє визначити стан розвитку ніг дитини, яка носить це взуття, виходячи з рівня стирання тієї чи іншої зони підошви.

Дитяче взуття Мемо призначене для корекції деформацій дитячих стоп, а також для їх профілактики. Тому вироби адаптовані під використання з ортопедичною устілкою.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення