095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Демісезонне взуття для самих маленьких – основні правила підбору

19-10-2016
Автор Lesia Bratash
Демисезонная обувь для самых маленьких – основные правила подбора

Вибір демісезонного взуття для малюка – не надто легке завдання. Адже для того, щоб дитина відчувала себе комфортно, необхідно врахувати кілька важливих характеристик, які визначають якість взуття. Давайте відзначимо для себе ці характеристики, аби при наступній покупці зробити вірний вибір.


  1. Відразу хочеться відзначити, що взуття для малюка повинне сприяти стабілізації ніжки при ходьбі, адже це для нього найважливіше завдання. Наш сайт пропонує величезний вибір міжсезонного ортопедичного взуття Memo для дітей. Воно тримає ногу в правильному стані і тому ідеально підходить для перших кроків.
  2. Саме осінньо-зимовий період можна охарактеризувати підвищеною вологістю і зміною температури. Промокле взуття є однією з найпоширеніших проблем у цей час. Тому сухість ніг вашого малюка - те, про що треба дбати в першу чергу. Хороше взуття не повинне промокати. У дитячих ортопедичних чобітках Меmo високий термопластичний задник, який забезпечує надійний захист дитячої ніжки.
  3. Дуже важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлене взуття. Найкращі дитячі черевики - з натуральних матеріалів. Дитяче ортопедичне взуття Memo виготовлене з м'якої козячої шкіри з шкіряною підкладкою. Вона відмінно зберігає тепло, при цьому дозволяючи шкірі дихати. Вашій дитині буде зручно, незважаючи на кількість часу, проведеного на свіжому повітрі.
  4. При виборі дитячого взуття також слід враховувати розмір. Тут варто дотримуватися правила «золотої середини» - взуття повинне прилягати до ніжки, але при цьому не тиснути на неї.

Завдяки цим нескладним правилам ви зможете вдало підібрати взуття своєму малюкові на холодну пору року. Виробники ортопедичного взуття Memo піклуються про здоров'я наших дітей, надаючи величезний вибір стильного та правильного якісного дитячого взуття. Ваш малюк залишиться задоволений!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення