095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Діти з ДЦП: лікування

19-11-2016
Автор Lesia Bratash
Діти з ДЦП: лікування - Babyfoot

ДЦП, або дитячий церебральний параліч - це специфічна група захворювань головного мозку. Сюди входять і фізичні ускладнення, і психологічні дефекти. Причиною виникнення ДПЦ зазвичай стає пошкодження мозку при вагітності або пологів, або його недостатній розвиток.

Лікування ДЦП домомагає поліпшити стан розвитку малюка і уникнути більш сильних ускладнень.

Лікування хвороби починається з тренувань фізичних і психічних функцій, що зменшують неврологічний стан. Застосовуються логопедичне лікування, лікування слуху, а також трудова терапія.

Підтримувати ходьбу і рівновагу допомагають різного роду ортопедичні фіксатори та інші вироби. В асортименті нашого інтернет магазину можна знайти ортопедичне взуття для дітей з ДЦП. Воно допоможе правильно сформувати положення дитячої стопи і попередить розвиток різних її деформацій у майбутньому.

Для лікування ДЦП існують спеціально розроблені комплекси фізкультури. Часто пацієнтам рекомендується лікувальний масаж.

Широко використовуються засоби, які покращують мікроциркуляцію і зміцюють нервові клітини. Як і при будь-якій іншій хвороби, чим раніше розпочато боротьбу проти ДЦП, тим краще. Важливо знайти хорошого фахівця і дотримуватися всіх його вказівок. Ні в якому разі не можна приймати медикаментозні засоби без відома лікаря! Тільки правильне лікування і рекомендації доктора посприяють покращенню ситуації.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення