095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитяче ортопедичне взуття і її вплив на розвиток дитячих ніжок

24-12-2016
Автор Lesia Bratash
Дитяче ортопедичне взуття і її вплив на розвиток дитячих ніжок. Babyfoot

З яким нетерпінням молоді батьки чекають перших кроків свого малюка! Але слід пам'ятати про те, що разом з першими кроками слабка система апарату стоп приймає велике навантаження. Тому така подія вимагає покупки необхідного взуття.

При виборі дитячого ортопедичного взуття необхідно прийняти до відома наступні рекомендації фахівців:

  • якісне ортопедичне взуття дозволяє шкірі дихати. Перевагу слід віддавати натуральним матеріалам. Взуття, яке не дозволяє шкірі дихати, сприяє порушення температурного режиму, що загрожує розслабленням м'язів. А це явище може провокувати сплощення стопи. Якщо у маленької дитини сплощена стопа сприймається цілком природно, то в більш старшому віці це може перетвориться на дефект. Зрозуміло, такі характеристики потрібно враховувати при виборі взуття для будь-якого віку.
  • звертайте увагу на розмір. Взуття не повинно занадто сильно здавлювати ногу. Оскільки малюк не завжди може правильно визначитися з тим, чи підходить йому ця взуття чи ні, радимо змалюйте його стопу на папері і виріжте малюнок. Якщо Ви купуєте взуття в магазині, додайте свою домашню заготовку до виробу, який обрали. Це дозволить зрозуміти, скільки вільного місця в тих чи інших черевичках.
  • підошва повинна бути гнучкою, але не надто тонкою. Правильна підошва не буде сприяти ковзанню. В цей зимовий період на нашому сайті популярністю користується дитяче ортопедичне взуття Memo Aspen. Підошва з зимовим протектором забезпечить максимальний захист маленьким ніжкам.

Підібравши своїй дитині хороше взуття, слідкуйте за зростанням ніжок в процесі її використання. Маленька ніжка росте швидко і вимагає постійної уваги до себе.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення