095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитяче ортопедичне взуття Memo - головні правила догляду

08-11-2017
Автор Оля

Улюблені босоніжки або черевики дитини вимагають регулярного догляду і належного зберігання. Ми вибираємо аксесуари і засоби для чищення взуття, виходячи з матеріалу виробів і загальних рекомендацій, що стосуються догляду за взуттям.

Дитяче ортопедичне взуття бренду Memo (Польща) є затребуваним серед дітей та їх батьків завдяки красивому продуманому дизайну і правильної легкої конструкції, яка забезпечує ніжкам малюка максимальну зручність під час активності. Для того, щоб підтримувати приємний естетичний вигляд виробів, варто більше дізнатися про способи догляду за ними.

Перш ніж знімати взуття, потрібно розв'язати шнурки, розстебнути ремінці або липучки - в загальному, погана звичка стягувати взуття з ноги, не розв'язуючи його погано позначається на стані виробів.

Уникайте потрапляння вологи до улюблених взуттєвих виробів - вода має негативний вплив на стан шкіряного взуття.

Якщо черевики намокли і потребують просушування, потрібно сушити їх при кімнатній температурі подалі від джерел тепла. Взуття варто розв'язати і помістити всередину нещільний папір (наприклад, паперові серветки-рушники), для захисту від деформацій і вбирання вологи.

Найменш стійке до проникнення вологи взуття з нубуку та велюру. Такі вироби краще носити у спокійну погоду, коли немає ризику потрапити під проливний дощ.

Взуття не можна прати в пральній машині - гаряча вода, хімічні засоби можуть завдати шкоди виробам, негативно вплинути на їх зовнішній вигляд і довговічність.

В ідеальній ситуації взуття варто міняти кожен день - наприклад, мати дві пари взуття на сезон, щоб чергувати їх між собою. Це допоможе добре просушувати черевики в період намокання - адже при кімнатній температурі взуття висихає приблизно за добу. У цей час дитина спокійно буде користуватися другою парою.

Важливо! Оскільки взуття має профілактичні, діагностичні та корекційні властивості, воно повинне добре сидіти на ніжці і ідеально підходити за розміром. Адже при виборі нових черевичків ми вимагаємо насамперед можливості забезпечити комфорт ніжкам дитини. Вони не повинні бути надто великими - оптимальний запас становить від 8 до 10 мм.

Використовуйте засоби по догляду за взуттям лише до тих до матеріалів, для яких вони призначені. Туфлі, покриті нубуком, вимагають інших засобів для чищення, ніж туфлі зі шкіри.

Після чистки нанесіть спеціальний крем відповідно до кольору взуття (якщо мова йде саме про шкіру). Після того, як засіб вбереться, поверхню взуття потрібно відполірувати за допомогою м'якої тканини або м'якої щітки. Для виробів, покритих нубуком можна вибрати спеціальну губку або щітку, яка допоможе зберегти їх гарний вигляд і приємну структуру.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення