095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитяче ортопедичне взуття на осінь: огляд взуття Memo

11-09-2017
Автор Оля
Дитяче ортопедичне взуття на осінь: огляд взуття Memo Babyfoot

C настанням нового сезону змінюються погодні умови, а діти потребують поповнення взуттєвого гардеробу. Для демісезонного взуття якість особливо важливо, але слід звернути увагу і на інші характеристики виробів. Завдяки бренду ортопедичного взуття Memo дитина буде відчувати себе максимально комфортно як під час тривалих ігор з друзями, так і на заняттях в школі.

Memo Karat

Осінні дні засмучують батьків зниженням температури, але діти при цьому не збираються скасовувати веселі ігри на свіжому повітрі, прогулянки після школи. Для такого проведення часу відмінно підійдуть ортопедичні черевички Memo Karat. Завдяки липучкам їх легко знімати і взувати. Черевики маю шкіряну підкладку, виготовляються з якісної козячої шкіри.

Memo Polo, Memo Polo Junior

Серед широкого асортименту моделей Memo Polo в каталозі нашого інтернет магазину дитина зможе вибрати зручні кросівки улюбленого кольору. Зручні у використанні як для школи, так і для фізичної активності поза навчальним закладом, вони можуть використовуватися як з устілками, так і без. А батьки зможуть відстежувати результати розвитку ніг дитини завдяки наявності діагностичної підошви.

Memo Jogging

Для використання на відкритому повітрі підійде дана модель черевиків. Вона призначається школярам, тому оснащена шнурками. Постійний контроль розвитку ніг дитини також здійснюється за допомогою системи діагностики Memo.

Memo Princessa

Восени не завжди потрібне закрите, тепле взуття. У сонячні осінні дні маленьким принцесам хочеться виглядати яскраво і цікаво. Туфлі для дівчаток Memo Princessa призначені саме для того, щоб здійснити це бажання. Таке взуття добре підійде і для активного проведення часу, і для відвідування важливих подій в житті маленької дівчинки.

Незважаючи на те, яку саме модель взуття Memo батьки обирають разом з дітьми, вони завжди впевнені в її головних характеристиках - гнучкості підошви, високоякісній шкірі виробів, жорсткому заднику, який стабілізує ніжку. Дитяче взуття не буде ідеальним без невеликого каблучка - в моделях Memo це каблук Томаса.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення