095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитяча стопа і її розвиток. Що потрібно знати про це?

31-10-2016
Автор Lesia Bratash
Дитяча стопа і її розвиток. Що потрібно знати про це? - Babyfoot

«Викапаний тато!» - в перші роки життя малюка батьки постійно чують подібні фрази. І хоча здається, що дитина є "мініатюрним дорослим", це не зовсім вірно. Важливо усвідомлювати відмінності між нами, оскільки це дуже важливо для правильного розвитку дитини. Давайте почнемо з нуля. Основа, на яку ми покладаємось – це, звісно, ноги.

Перші дитячі стопи позбавлені склепінь, оскільки кістки ще не пов'язані між собою. На початку життя стопи заповнюються жировою тканиною. Такий стан називається фізіологічною плоскостопістю. Це абсолютно природне явище, яке зникає з віком. Внутрішні частини стопи у новонародженої дитини також злегка повернені назустріч одна одній.

Склепіння виникають у 18 – місячному віці, коли дитина вміє добре ходити. Через контакт з землею починають діяти зовнішні чинники, які сприяють цьому. На жаль, у даний час панує несприятлива атмосфера для того, щоб дитина могла природно гуляти босоніж на свіжому повітрі. Тому не забороняйте йому ходити босоніж по товстих килимах, чистих і перевірених піску або траві. Пам'ятайте також про те, що дитяче взуття не рекомендується на дуже ранній стадії розвитку дитини. Стопи зміцнюються у віці чотирьох - п'яти років. А у віці 13 - 14 років дитяча нога вже повністю приймає остаточну форму, як у дорослого.

Ми сподіваємося, що отримані знання про структуру і специфіку дитячих ніг дозволить батькам правильніше дивитися на фундаментальні (в прямому і переносному сенсі) частини тіла своїх дітей.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення