095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитячі ноги в зимовий період. Як правильно доглядати за ними?

13-12-2016
Автор Lesia Bratash
Дитячі ноги в зимовий період. Як правильно доглядати за ними? Babyfoot

Кожен сезон по – своєму викликає складнощі для наших ніг. Літо сприяє появі стригучого лишаю, оскільки часто використовуються басейни, готелі та інші громадські об'єкти. Часто ми ходимо босоніж або у легких босоніжках, які не завжди захищають від всюдисущих мікробів. Проблема стосується, зокрема, дітей. Зимовий період ми також не могли оминути цим питанням.

Взимку холодно і сиро, тому ми досягаємо тверді, важкі, теплі і тісні чобітки. І, звісно, нога повинна бути в теплі. Дитина по дорозі до школи постійно піддається впливу снігу і бруду. Якщо промочити ноги і витратити ще годину на автобусі в мокрому взутті, про ніяке тепло мова не йтиметься. Тож не дивно, що ми, купуючи взуття для дітей, найперше звертаємо увагу на те, чи воно зможе забезпечити тепло дитячій ніжці.

Проте потрібно знати, що дві пари вовняних шкарпеток і важкі похідні черевики для дітей не гарантують кращий захист від холоду. Взимку, коли температура повітря опускається нижче 0, людський організм втрачає більше тепла, ніж виробляє. Кровоносні судини стискаються, щоб мінімізувати втрати. Циркуляція сповільнюється, і кров не зовсім добре доходить до найвіддаленіших областей тіла від серця. До них відносяться, звичайно, руки і ноги. Проблема подальшого заглиблення ... занадто тісні шкарпетки і взуття, в якому нозі занадто мало місця.

Щільно загорнуті ноги замерзають навіть більше, а іноді ... перегріваються. Так, перегрів стопи у взутті взимку - це також дуже поширена проблема, яка може привести до всіх видів інфекцій. У вологих і теплих умовах розмножуються бактерії, які раніше могли бути викликані, наприклад, необережним обрізанням нігтів. Занадто тісне взуття буде також несприятливо впливати на нігті, особливо під час ігор з снігом. Результат? Механічне пошкодження нігтів і вростання. Так, педикюр також має велике значення для здоров’я ніг.

Тому взуття для дітей повинне бути обране таким чином, щоб малюк міг досить легко переміщати пальці. Другим важливим питанням є надійні шви і водонепроникні матеріали. Зимове ортопедичне взуття Мемо пошите з високоякісної шкіри в поєднанні з водонепроникним матеріалом, таким як AquaStop. Це легке, естетично привабливе взуття, яке забезпечує відмінний захист. Діти носять ортопедичне взуття Мемо із задоволенням

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення