095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитячі ортопедичні кросівки Мемо Поло

21-10-2016
Автор Lesia Bratash
Детские ортопедические кроссовки Memo Polo

Для люблячих батьків найважливішим завданням є спостереження і безпосередня участь у розвитку своєї дитини. Особливу увагу слід приділити формуванню стоп, у майбутньому це матиме значний вплив на загальний стан організму малюка. В період формування ніжок необхідно обирати ортопедичне взуття, яке посприяє правильному росту стопи.

Дітей слід привчати до руху і спорту з дитинства, аби в майбутньому побачити їх сильними, успішними і здоровими. Купіть своїй дитині ортопедичні кросівки Мемо Polo (Поло), адже вони створені саме для таких цілей.

Які саме дитячі ортопедичні кросівки потрібно вибирати?

Якщо і існують ідеальні дитячі ортопедичні кросівки, то це кросівки від бренду Memo модель Polo (Поло). По-перше, якість цього взуття приємно Вас здивує. Ортопедичні кросівки Memo Polo (Поло) зроблені з натуральної козячої шкіри з м'якою піною у верхніх елементах для поліпшення комфорту ніжок малюка. Ортопедичні черевики Memo Polo забезпечують правильне положення дитячої ніжки під час ходьби, стабілізують її. Ви можете використовувати ортопедичні кросівки від Мемо і для того, щоб уникнути проблем плоскостопості і подібних дефектів, а також для безпосередньої корекції даних проблем.

Тепер трохи про конструкцію взуття Memo Polo:

  • кросівки мають гумову підошву, яка перешкоджає ковзанню і високий жорсткий задник, який вдало стабілізує ногу;
  • застібки - липучки, регулюються відповідно до параметрів дитячої ніжки;
  • каблук Томаса (про нього ви також можете докладніше дізнатися на нашому сайті).

Дитяче ортопедичне взуття Memo було схвалене Дитячим Інститутом Охорони здоров'я та користується довірою багатьох батьків. Нехай і Ваш малюк отримує все найкраще!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення