095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитячі ортопедичні устілки Kaps проти плоскостопості

09-01-2017
Автор Lesia Bratash
Дитячі ортопедичні устілки Kaps проти плоскостопості - Babyfoot

Ортопедичні устілки - це вироби, які допомагають впоратися з виниклими дефектами ніг, запобігають появі натоптишів, мозолів, забезпечують зручність під час ходьби. Лікар-ортопед може рекомендувати використання ортопедичних устілок для дитини в разі прояву захворювань або викривлень стоп. Ортопедичні устілки для дітей від бренду Kaps використовують для профілактики і лікування плоскої стопи.

Плоскостопість - дефект, який потрібно починати виправляти якомога раніше. Правильно підібране дитяче взуття та якісні ортопедичні устілки допоможуть не посилювати розвиток захворювання і боротися з його проявами. Ортопедичні устілки і напівустілки виробника Kaps бувають двох типів і використовуються в залежності від розвитку хвороби.

Каркасні ортопедичні устілки призначені для використання дітям з розвитком плоскостопості першого та другого ступеня. До складу цих виробів входить активоване вугілля, яке сприяє усуненню неприємного запаху і позбавляє взуття всередині від накопичення вологи.

Безкаркасні ортопедичні вироби створені для профілактики і лікування третього ступеня плоскостопості у дитини. Вони захищають стопи від мікроударів, що виникають під час ходьби, мозолів, натоптишів, тертя.

У нашому інтернет магазині представлений великий вибір ортопедичних устілок Kaps, які підійдуть як для відкритого, так і для закритого взуття. Натуральні матеріали, з яких створені устілки, дозволяють шкірі дихати і максимально усувають відчуття дискомфорту. Нехай Ваша дитина відчуває себе максимально зручно з допомогою хороших виробів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення