095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Для чого потрібен акупунктурний масажний килимок?

08-05-2017
Автор Оля
Для чого потрібен акупунктурний масажний килимок? Babyfoot

Ми досить багато чуємо про користь масажу для нашого організму. Але при сучасному неймовірно зайнятому способі життя не всі регулярно відвідують сеанси масажу. Є чудовий вихід з даної ситуації - підібрати собі масажний килимок. І багато людей із задоволенням використовують таку можливість для себе і своєї родини.

Масажні коврики і справді є чудовими виробами, оскільки дозволяють нам без сторонньої допомоги навіть в домашніх умовах посприяти своєму оздоровленню, розслабитися і усунути больові відчуття. На нашому сайті можна знайти акупунктурний масажний коврик - зручний і простий у використанні.

Акупунктура - відмінний спосіб для профілактики і усунення різноманітних проблем, що стосуються здоров'я організму. Зокрема, він буде дуже корисний при болях в шиї, головному болю, проблемах хребта, безсонні, стресах, депресіях.

Голчастий килимок стимулює на Вашому тілі точки виділення ендорфінів, це сприяє підвищенню настрою, надає енергії, дозволяє підтримувати тіло в тонусі, зняти напругу.

Здоровій людині такий килимок теж обов'язково сподобається, посприяє поліпшенню кровообігу, що добре позначиться на загальному стані організму.

Залежно від мети використання килимок підкладають під голову, шию, живіт, спину, лягають або сидять на ньому. Ви можете користуватися виробом, паралельно займаючись іншими справами, слухаючи музику або дивлячись улюблений фільм. Спочатку з килимком проводять близько 10-15 хвилин в день, згодом збільшуючи час до 30-40 хвилин.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення