095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ці специфічні дитячі ніжки

29-07-2016
Автор Lesia Bratash
​Эти специфические детские ножки

Ноги новонародженої дитини це для багатьох батьків досить клопітка справа. Чому? Тому що дитячі ноги в початковому періоді життя дуже специфічні і значно відрізняються від ніг дорослої людини. Природна установка дитячих ніг, чимось нагадує зовнішній вигляд ніжок в деформації, що визначається терміном клишоногість. У чутливих батьків це викликає занепокоєння й сумніви. А що якщо дитина народилася з вадою?

Дитина народжується з ногами, встановленими в формі літери O. Коліна розведені в сторони, нижня сторона спрямована трохи всередину, пальці ніг направлені до себе. Дорослих часто дивує також те, наскільки рухливими є ноги їхньої дитини. Діти здатні широко розставляти пальці ніг, рухати окремо кожним з них і класти їх до рота. Не слід цьому дивуватися, але мати більше довіри до природи. Специфічна форма ніг дитини випливає з його положення в матці матері. Цього природного положення не слід плутати з варусною деформацією стоп.

Тільки як це зробити? Досить провести простий тест. Здорову ногу, легко випрямити. Однак, якщо дитина страждає через генетичного дефекту, ногами не неможливо буде рухати. Такий стан є жорстким, нам не вдасться його змінити навіть за допомогою сили. Здорові ноги не потрібно намагатися цілеспрямовано випрямити. Такі дії будуть посилювати зовнішні стабілізуючі м'язи гомілковостопного суглоба за рахунок внутрішніх м'язів. В результаті, ми можемо привести до дестабілізації щиколотки і розвинути тенденцію до вальгусної стопи в більш пізній час. Тоді замість першого дитячого взуття вам потрібно буде купити ортопедичне лікувальне взуття.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення