095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фітбол для новонародженого

28-03-2017
Автор Оля
Фітбол для новонародженого Babyfoot

Чи корисний фітбол новонародженому? Коли ми йдемо в гості до маленької дитини, найпоширеніший подарунок - яскраві брязкальця, які викликають не дуже приємний гуркіт і весело гойдаються. Що Ви скажете, якщо Вам запропонують купити дитині фітбол? Це велика, легка куля, яку зможе використовувати не тільки малюк (навіть у найменшому віці), але й уся родина.

Фітболи дуже корисні й ефективні. Якщо Ви до цього не цікавилися гімнастичними м'ячами (саме так ще називають фітболи), Вам може здатися, що він призначений для дітей старшого віку, для школярів. Насправді з малюками займаються на фітболі вже після третього тижня життя, після адаптації в домашніх умовах, відносної стабілізації режимів годівлі та відпочинку. Звичайно, мова йде про заняття з м'ячем з допомогою мами або тата.

Фітболи з кожним роком стають дедалі популярнішими. І це не дивно, адже вони мають позитивний вплив на розвиток тіла дитини, дозволяють зробити заняття веселими і цікавими.

Гра-гімнастика на м'ячі сприяє зміцненню скелета і м'язів, тренує вестибулярний апарат і зменшує дитячі кольки. Дитина отримує масу задоволення і позитивних емоцій, що сприяє розвитку нервової системи.

Як і при будь-яких гімнастичних вправах, тренування з фітболом не починається відразу ж після їжі. Зачекайте годину-півтора. Перші заняття можуть тривати і по 5 хвилин, поступово збільшуючи час гімнастики. Дитині потрібно добре відпочивати, щоб набиратися сил для наступних занять!

Кілька вправ для новонароджених:

1. Кладемо малюка на м'яч животом вниз. Однією рукою тримаємо його ніжки, а іншу кладемо на спину. Акуратно похитуємо фітбол справа-наліво і взад-вперед.

2. Малюк лежить на фитболі животиком вниз і впирається в нього руками. Беремо його за ніжки і похитуємо м'яч вперед-назад.

3. Малюк лежить на спинці (на фитболі). Акуратно піднімаємо малюка до положення сидячи і повертаємо назад на м'яч.

Звертайте увагу на настрій дитини і не будьте занадто наполегливими. Шукайте нові вправи і частіше повертайтеся до тих, які найбільше сподобаються малюкові!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення