095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фітбол - чому цей виріб варто купити малюку

12-01-2017
Автор Lesia Bratash
Фітбол - чому цей виріб варто купити малюку - Babyfoot

Раніше про фітболи чули тільки в тренажерних клубах. Зараз вони використовуються всюди, як вагітними жінками, малюками віку кількох місяців, так і молодими людьми, і старшим активним поколінням.

Великий легкий м'яч - фітбол, став настільки необхідним саме в силу своєї універсальності. Якщо говорити про малюків, то м'ячі відмінно привчають їх до фізичної активності, зміцнюють м'язи, розвивають гнучкість. Ви не знайдете більш універсального виробу для фізичних занять з дитиною у віці, наприклад, трьох-чотирьох місяців.

У маленькому віці Ваше чадо не потребує особливого комплексу вправ. Йому буде досить лежання на великому м'ячі, що повільно перекочується. Зрозуміло, все це відбувається при повній підтримці мами або тата. Щоб урізноманітнити такі заняття, Ви можете тримати малюка в різному положенні - на спинці, животику, боці, сидячи, стоячи (якщо він вже навчився стояти).

Діти після перших шести місяців життя стають більш активними, а у віці одного-двох років з ними займатися ще цікавіше. Тут вже не Ви можете придумувати завдання, а малюк. Велику різнокольорову кулю діти дуже люблять, Вам не потрібно буде навіть нагадувати їм про заняття!

Оскільки фітбол підійде для людини в будь-якому віці, дуже рекомендуємо Вам займатися разом з дітьми не тільки як учитель, а й як «партнер» в грі. А майбутні матусі можуть користуватися таким виробом зараз, а після народження малюка приберегти м'яч для нього.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення