095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фізична активність для дітей різного віку

17-08-2017
Автор Оля
Фізична активність для дітей різного віку Babyfoot

Дитинство - пора веселощів і фізичної активності, коли дитина повинна повноцінно розвиватися, гуляти і зміцнювати свої м'язи. Не секрет, що навантаження для кожної людини вибирають, враховуючи її вік. Сьогодні розповімо про те, які види активності будуть корисними для дітей у різному віці.

Навіть для новонароджених малюків тепер є можливості для зміцнення свого організму за допомогою спеціальних вправ. До них відносяться заняття на фітболі. Вправи на великому гімнастичному м'ячі допомагають малюку розвинути координацію і рівновагу, усунути коліки, посприяти хорошому сну, зміцнити м'язи і підняти настрій. Фітболи використовують і мами - до пологів та у післяпологовий період. Такий виріб не зашкодить будь-якому члену сім'ї, і стане хорошим подарунком знайомим.

Існують також різні групи йоги, гімнастики для мам і новонароджених. Батькам потрібно пам'ятати, що рішення щодо занять з маленькою дитиною тією чи іншою активністю має бути обговорене з лікарем і враховувати стан здоров'я дитини.

Коли дитина починає ходити, і всіляко намагається розвивати і покращувати ці здібності (бігати, стрибати), потрібно стежити, щоб він чи вона не перевтомлювали ніжки. В цей час підбирається правильне дитяче взуття, яке добре фіксує стопи і не заважає, а всіляко сприяє правильному пересуванню малюка.

Якщо дитині до 5 років, слід всіляко заохочувати час його активності, влаштовувати прогулянки, але пам'ятати, що він не повинен втомлюватися при цьому.

Якщо говорити про тривалість фізичної активності, для дитини вона повинна складати приблизно 3 години щодня (ці години розподіляються протягом дня на різні види активності).

До навантажень у дітей молодшого віку належить ходьба до навчального закладу і прогулянка додому після занять, гри з друзями кілька разів на тиждень. Намагайтеся урізноманітнити проведення часу дитини, особливо у вихідний день за допомогою катання на велосипеді, плавання, прогулянок в нових місцях, участю в командних спортивних іграх.

Норма навантажень для підлітка більш висока: в будні ходьба в школу і додому після уроків, близько 4 разів на тиждень - спортивні заняття, ігри. У вихідні можна придумати багато способів для розваг і хорошого настрою: поїздки на велосипеді, плавання, походи з батьками, спортивні ігри.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення