095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фізична активність разом з дитиною

09-11-2017
Автор Оля
Фізична активність разом з дитиною Babyfoot

Турботливі мама і тато прагнуть надати своєму малюкові кращі можливості для повноцінного розвитку. Для цього потрібно поєднувати фізичний та інтелектуальний розвиток. Перший має є дуже важливим для здоров'я юного організму, для розвитку другого сучасне життя надає всі можливості.

На жаль, ми часто починаємо забувати про важливість активного життя, а малюки, звичайно, в усьому наслідують батьків, в тому числі їх сидіння перед телевізором або гаджетом. Але спортивні заняття, ігри та вправи також можуть стати чудовим способом розважатися, вчитися витривалості, зміцнювати організм і в цілому добре проводити час.

Сидячий спосіб життя провокує виникнення цілого ряду проблем зі здоров'ям, втому, зовсім не допомагає впоратися зі стресами, при цьому негативно позначається на зовнішньому вигляді людини. А як впливає на організм дитини найбільш поширений тип способу життя? Скажімо, школяр щодня проводить більшу частину дня на уроках, після приходу додому йому потрібно виконати домашнє завдання. Після цього втомленій дитині найкращим способом відпочинку та відволікання здається комп'ютерна гра або фільм по телевізору.

В даному випадку дуже важливо чергувати інтелектуальні навантаження і спортивні. І батьківський приклад, мабуть, буде кращим способом вирішення даної проблеми. Після школи дитина може допомогти батькам з домашніми справами, погуляти з собакою тощо, а на вихідних разом провести час на природі. Якщо в родині буде введена звичка щоранку робити гімнастику, це суттєво вплине на покращення способу життя.

Ідеальне рішення - починати займатися разом з дитиною ще з самого дитинства. Наприклад, багато жінок для занять з новонародженими використовують гімнастичні м'ячі - фітболи. Якщо є можливість сформувати в кімнаті спортивний куточок для улюбленої дитини, чому ми цією можливістю не скористатися?

Згодом, якщо дитину зацікавить конкретний вид фізичної активності, вона зможе вибрати спортивну секцію і розвиватися у даному напрямку.

Прогулянки, пробіжки і вправи на свіжому повітрі не вимагають ніякого вкладу матеріальних засобів і часу на них відводиться не так вже й багато. Вашому чаду знадобиться зручне дитяче взуття та одяг, який не буде обмежувати його рухів. А ще передчуття гарного проведення часу!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення