095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фізіологічна плоскостопість. Скільки часу вона займає?

08-08-2017
Автор Оля
Фізіологічна плоскостопість. Скільки часу вона займає? Babyfoot

Плоскостопість для кожного з нас викликає негативні асоціації. Ми знаємо, що це проблема, яка вимагає корекції, виконання спеціальних вправ і т.п. Насправді плоскостопість не завжди є результатом неправильного розвитку дитини або недбалості з боку батьків. Існує така річ як фізіологічна плоскостопість, і на певному етапі життя це цілком природне явище.

Плоскостопість ідентифікують за відбитком стопи – коли її склепіння опущені до землі. Однак коли ми говоримо про фізіологічну плоскостопість, таке твердження не до кінця правильне. Склепіння стоп у маленької дитини розташовуються так, як потрібно. Проте у зоні поздовжнього склепіння стопи є жирові відкладення, тому нам здається, що вона сплощена. 1.5 – 2 роки – вік, коли малюк починає ходити, склепіння стопи стають щільнішими – виникає фізіологічна плоскостопість. До 5 років м’язи розвиваються і форма стопи стає звичайною. Ми можемо лише сприяти розвитку дитячих стоп за допомогою методів профілактики плоскостопості.

Отож, діагноз плоскостопості можуть поставити лише після 5 років. До цього часу про таку проблему не варто турбуватися. Проте якщо по закінченні даного періоду ми не бачимо ніяких ознак того, що будова ніг дитини змінюється, потрібна консультація лікаря. Найкращий спосіб для батьків завжди бути впевненими у правильному розвитку ніжок свого малюка – робити наперед заплановані профілактичні візити до ортопеда. Крім того, Ви можете обрати для свого чада ортопедичне дитяче взуття Memo з діагностичною підошвою, стерті області якої вказуватимуть на стан здоров’я ніг малюка.

При виникненні плоскостопості лікар рекомендуватиме спеціальні устілки, масаж, гімнастичні комплекси вправ. Такі деформації краще усувати із самого початку, та не допускати їх подальшого розвитку.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення