095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фітбол для дітей з ДЦП

04-04-2017
Автор Оля
Фітбол для дітей з ДЦП Babyfoot

Фітболи часто використовуються і дорослими, і дітьми, причому абсолютно різних вікових категорій. Історія створення і застосування фітболу пов'язана з лікуванням хворих на ДЦП.

Якщо говорити про створення гімнастичного м'яча, то він з'явився в Європі ще у далекому 1960 році. Спочатку фітбол використовувався швейцарськими лікарями як реабілітаційний інвентар. Для лікування пацієнтів з ДЦП цей м'яч вперше застосувала фізіотерапевт Сюзан Кляйн-Фогельбах. Дія фітболу дуже позитивно вплинула на стан хворих.

Варто сказати, що гімнастика на фітболі не тільки має вплив на фізичний стан людини, але й на її емоції і сприйняття. Саме тому великий і яскравий м'яч з радістю використовують малюки і діти. Для дитини з ДЦП це особливо важливо. Заняття дозволяють розвивати здібності малюка, застосовуючи ігрову форму.

Виходячи з основного поставленого завдання, з фітболом займаються у різних положеннях. Наприклад, сидіння на м'ячі допомагає сформувати правильну поставу, завдяки лежанню на фітболі зміцнюються м'язи живота, покращується вміння тримати баланс. При виконанні вправ в першу чергу зменшується навантаження на спину, оскільки для підтримки рівноваги дитина намагається прийняти правильне положення тіла.

Гімнастичний м'яч - універсальний винахід для будь-якого віку, зараз його можна побачити навіть у лікарнях і пологових будинках. Фітболи легко використовувати в домашніх умовах усією сім'єю. Якщо лікарі не проти використання м'яча для дитини, їй обов'язково сподобається такий яскравий і простий для гімнастики виріб.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення