095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фізичний розвиток Вашої дитини. Заняття з фітболом

01-05-2017
Автор Оля
Фізичний розвиток Вашої дитини. Заняття з фітболом Babyfoot

Фізична активність необхідна у будь-якому віці. Отже, починати прищепляти інтерес до спорту і регулярних занять слід з самого дитинства. Відмінним помічником у цій справі стане фітбол, який принесе багато користі і веселого настрою.

Робота з фітболом

Фітбол - великий м'яч, створений в 50-х роках XX століття фізіотерапевтом Сюзан Кляйнфогельбах. Його також називають гімнастичним, або швейцарським м'ячем. Фітбол застосовували для лікування хворих з церебральним паралічем. А пізніше лікар з Америки Джоан Познер Мауер почала використовувати його при реабілітації хворих з травмами хребта.

Зараз фітболи використовують і в тренажерних центрах, і для занять з майбутніми мамами, і з новонародженими дітьми. Гімнастичним м'ячем із задоволенням користуються і більш старші діти, і дорослі. Головне - бажання повеселитися і зайнятися спортом собі на втіху!

Чому фітбол використовують для занять з немовлятами?

Швейцарський м'яч сприяє розвитку кістково-м'язової системи, зміцненню м'язів, розвиває координацію і тренує вестибулярний апарат. Крім того, вправи на м'ячі - відмінний засіб для запобігання кольок.

Заняття з гімнастичним м'ячем

Коли дитина звикла до дому, режиму сну і активності, після двох-трьох тижнів життя зазвичай починають заняття з фітболом. Вправи на м'ячі не можна починати після годування - почекайте як мінімум годину. Перший «урок» на фитболі повинен бути коротким. Дайте дитині час, щоб звикнути до гімнастичного м'яча. Проводьте заняття тоді, коли дитина в доброму гуморі. Щоб малюку було комфортніше, накрийте фітбол пелюшкою. Для немовлят можна включити спокійну класичну музику, адже їх рухи на фитболі дуже плавні.

Гімнастичний м'яч можна безпечно використовувати в якості звичайної іграшки: катати по підлозі або на землі, кидати один одному. Цей диво-м'яч не тільки допоможе зробити дитину більш сильною і активною, поліпшити її сон і апетит, а просто подарувати всій родині багато позитивних емоцій і веселощів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення