095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Гімнастика проти плоскостопості для малюків. Дитяче ортопедичне взуття

08-01-2017
Автор Lesia Bratash
Гімнастика проти плоскостопості для малюків. Дитяче ортопедичне взуття - Babyfoot

Плоскостопістю називається процес сплющення склепінь стоп. Наші кістки пов'язані між собою м'язами і зв'язками. Коли м'язовий апарат слабкий, стопа не витримує навантаження і ущільнюється.

Батьки стверджують, що у новонароджених стопи мають плоску форму. Насправді арочна форма стоп існує вже при народженні, просто її не видно з-за широкого жирового шару. У процесі дорослішання стопа набуває правильної форми. Мамі і татові потрібно приділяти багато уваги в процесі формування склепінь, адже саме тоді малюк ризикує отримати розвиток плоскостопості.

Проблема плоскостопості у дитини вимагає постійної уваги батьків. Лікування такого дефекту полягає у відвідуванні лікаря ортопеда, використанні пов'язок з гіпсу, лікувального взуття та ортопедичних устілок. Хорошим кроком на шляху до виправлення деформацій ноги є комплекси фізичних вправ. Дітям до року підійде масаж ніжок і пасивна активність. А ось у віці двох-трьох років дитина буде виконувати цікаві комплекси вправ із завзяттям і радістю. Пропонуємо використовувати такі способи фізичної активності для зміцнення здоров'я ніг свого чада.

  1. Ходіння по підлозі, траві, піску. Головне, щоб довкілля було максимально чистим.
  2. Пальцями ніг захоплювати предмети, що лежали на підлозі, піднімати їх в повітря. Намагайтеся, щоб предмети були максимально безпечними і не заподіяли травм ніжці.
  3. Кругові рухи стопами.
  4. Почергове згинання та розгинання ніг.
  5. Для більш дорослих дитячих ніжок хорошими тренуваннями стане ходіння по канату, планці і т.д.

Коли малюк підростає і починає ходити, йому необхідне якісне взуття. Ортопедичне взуття для дітей - це ті вироби, які допомагають дитині правильно сформувати положення ніжки і захищають її від розвитку захворювань і дефектів стоп. Дитяче ортопедичне взуття Мемо, яке Ви знайдете в нашому інтернет магазині, підходить для профілактики і лікування плоскостопості. Багато батьків вже подбали про ніжках своїх малюків. Ми впевнені, що Вашій дитині взуття бренду Мемо також принесе комфорт і захист.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення