095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Гіподинамія - знижена рухливість. Симптоми і профілактика

16-11-2016
Автор Lesia Bratash
Гиподинамия - пониженная подвижность. Симптомы и профилактика

Гіподинамія - проблема, з якою в наш час стикається величезна кількість батьків. Проблема в тому, що іноді мама і тато плутають перші ознаки гіподинамії з проявом окремих якостей темпераменту дитини, а хвороба з часом посилюється все сильніше і має великий вплив на майбутнє маленької людини.

Гіподинамія - це певний стан людини, основними проявами якого є загальна слабкість організму, зниження активності і працездатності, поганий сон і апетит, від цього - постійна втома і дратівливість. Загалом, повна апатія до всіх і до всього.

Як уже згадувалося раніше, батьки бачачи дитину спокійною і тихою, можуть сприйняти ці якості як прояви меланхолійного або флегматичного типу темпераменту. Однак хвороба обов'язково дасть про себе знати поганою успішністю в школі, можливими проблемами з однолітками і постійними стресами. Ми вважаємо, що турботливим батькам необхідно вивчити це питання, оскільки трапляється так, що саме неправильне трактування проблем малюка або її ігнорування старшими стає причиною розвитку гіподинамії.

Неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, постійне проведення часу за телевізором, комп'ютером, гаджетами, недостатня уважність до дитини з дня на день розвиває стан гіподинамії.

Щоб запобігти подібній проблему, або усунути її, важливо пам'ятати про наступні речі:

  1. Уважне ставлення до дитини, турбота і підтримка;
  2. Регулярні заняття спортом (разом з дитиною, а не змушуючи бідне чадо працювати, поки мама або тато сидить на дивані);
  3. Контроль за правильним харчуванням, вітаміни;
  4. Щоденне перебування на свіжому повітрі.

Подарує комфорт маленькому правильне дитяче ортопедичне взуття, яке посприяє розвитку ніжки без дефектів, і забезпечить максимальну зручність під час веселих ігор. Подивитися взуття для самих різних випадків можна в нашому інтернет магазині.

Зі свого боку, можемо порадити фітболи для занять спортом на нашому сайті. Вони підійдуть як дорослим, так і малюкам, допоможуть розвинути м'язи, надати організму гнучкість і весело провести час

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення