095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Готуємо малюка до сну. Ортопедичні подушки

31-12-2016
Автор Lesia Bratash
Готовим малыша ко сну. Ортопедические подушки - Babyfoot

Кожна мама чи тато знають, як важко іноді змусити своє чадо лягти у ліжко і дозволити батькам нарешті відпочити. Іноді безліч процедур, спрямованих на досягнення цієї великої мети, ще більше втомлюють. Проте саме вечірня рутина може стати чудовим способом змусити малюка захотіти спати. Вам потрібно буде докласти трішки звичайних зусиль і скористатися ігровою формою, яку найбільше розуміють і визнають діти.

Потрібно розуміти, що саме ліжко має вабити малюка. Можливо Вам вдасться знайти ліжечко цікавої форми чи наволочки з персонажами його улюбленого мультфільму чи фільму для хлопчика чи дівчинки шкільного віку. Не забувайте і про зручність. Хороша ортопедична подушка дозволить дитині максимально розслабитись, а також посприяє формуванню її правильної постави. Не відмовляйтеся також придбати ортопедичні подушки для себе, адже запорука формування активності дитини – енергійні батьки, з яких вона братиме приклад.

Для того, аби дитина захотіла спати, вона має отримати достатньо фізичного навантаження на протязі дня. На нашому сайті великою популярністю користуються фітболи, які добре підтягують і зміцнюють тіло як дорослої людини, так і малюка. Окрім того, фітбол – це один зі способів весело провести вільний час.

Ви можете створити для свого малюка будь-яку рутину, яку лише придумаєте. При цьому слідкуйте за тим, аби він щодня лягав спати в один і той самий час.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення