095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ходіння босоніж разом з дитиною

07-08-2017
Автор Оля
Ходіння босоніж разом з дитиною Babyfoot

До ходіння босоніж не всі батьки ставляться позитивно, через страх переохолодження ніжок, або через невпевненість у необхідності такої процедури. Насправді, фахівці рекомендують приділяти прогулянкам босоніж необхідну кількість уваги, аби посприяти розвитку ніг дитини.

Варто сказати, що ходіння босоніж - це практично всім доступна процедура, яка не вимагає багато матеріальних витрат і фізичних зусиль, впливає не тільки на стан стоп, але і на весь організм.

Незважаючи на те, що з перших кроків малюка для нього призначається дитяче ортопедичне взуття, прогулянки босоніж корисно зробити повноцінною частиною життя дитини. Ходіння без взуття забезпечує природний розвиток ніжок, роблячи їх більш сильними, сприяючи правильній природній ході. А у дітей, культура життя яких не передбачає наявність взуття зовсім, не спостерігають плоскостопості і помічають, наскільки добре проходить розвиток щиколоток і стоп.

Ходять босоніж і для загартування організму, причому деякі батьки таким чином зміцнюють імунітет своїм дітям. В цьому випадку потрібно спочатку добре підготуватися самому (особливо теоретично, якщо Ви ніколи не займалися подібним), і тим більше підготувати дитину.

Масажна дія ходіння без взуття стимулює роботу внутрішніх органів. Залежно від того, по якій поверхні ми гуляємо, масаж може розслабити і посприяти відпочинку (прогулянки по піску, траві, м'якому килимку), або підвищити тонус організму (ходіння без взуття по гальці, спеціальному масажному килимку). Нервові закінчення на стопах мають безпосередній зв'язок з внутрішніми органами тіла людини, тому такий вид «масажу» є чудовим засобом оздоровлення на протязі багатьох років.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення