095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

З якого матеріалу повинне бути виготовлене дитяче взуття?

22-10-2016
Автор Lesia Bratash
Из какого материала должна быть изготовлена детская обувь?

Вибір взуття в магазинах величезний. Від плоских сандалів і шльопанців до кросівок і взуття на підборах. Але не всі вони можуть забезпечити здоров'я наших ніг. Якщо виріб добре продається на ринку, ми не зобов'язані купувати його тільки з цієї причини. Мозолі, натоптиші, а також деформація стоп - все це результат використання взуття з непридатних матеріалів. На жаль, з дитячим ортопедичним взуттям трапляються такі ж проблеми. Як же навчитися правильно вибирати взуття?


Існує правило, яке застосовують і для дитячого взуття, і взуття для дорослих. Правильне взуття повинне бути зроблене з натуральних матеріалів. Штучні вироби не дозволяють шкірі дихати, вони герметично закриті, нога потіє при ходьбі. Тепло і вологість є ідеальними умовами для росту бактерій і грибків. Це особливо небезпечно для молодих людей, що вступають у період статевого дозрівання, в цей час організм особливо важко переносить подібні незручності.

Кожна модель повинна бути створена з натуральної шкіри великої рогатої худоби або кіз. Такі матеріали дозволяють з одного боку, добре впливати на стан ніжки, з іншого боку, стабілізують її в правильному положенні. Є кілька різних типів дублення шкіри; кожен з них має власні фізичні властивості, тому взуття, виготовлене з них, відповідно, підходить для використання в різних ситуаціях.

Дитяче ортопедичне взуття, визнане вдячними батьками, польського бренду Memo відповідає всім характеристикам, перерахованим вище. На нашому сайті можна обрати модель будь-якого кольору, розміру і форми, яка тільки сподобається Вам і малюкові. Пам'ятайте, що якісне взуття - запорука здоров'я Вашої дитини.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення