095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Joanna Trzop автор блогу "Інвалідність на підборах" ділиться враженнями про ортопедичне взуття Мемо

28-07-2016
Автор Lesia Bratash
Joanna Trzop автор блога "Инвалидность на каблуках" делиться впечатлениями про ортопедическую обувь Memo

Реабілітація - це не тільки рухові вправи і фізіотерапевтичні процедури, в цей відділ також треба включати підбір відповідного і необхідного устаткування, і ортопедичне взуття, спеціалізоване для конкретного захворювання.

Для мене поліпшення здоров'я є надзвичайно важливим, тому я намагаюся поліпшити його стан у всіх відношеннях.

7 років тому, коли необхідно було знайти фірму, яка виробляє ортопедичне взуття, я знайшла компанію "MEMO".

Після ознайомлення з характеристикою взуття та перегляду моделей на сайті цієї фірми, я вирішила придбати босоніжки, якими дуже задоволена до сьогоднішнього дня. Чому саме вони?

Взуття стабілізує ноги, коригує деформацію і при цьому залишається неймовірно зручним, естетичним зовнішнім виглядом не відрізняється від звичайного взуття, незважаючи на те, що воно спеціалізоване. Ортопедичне взуття покращило мій комфорт життя на 100%.

Я ношу взуття "MEMO", коли виходжу на вулицю, а також використовую для реабілітації, оскільки тоді ноги знаходяться в правильному положенні, а в деяких вправах це має велике значення.

Чудовими особливостями унікального ортопедичного взуття "MEMO" є її діагностична підошва і користь для здоров'я.

Як я писала раніше, моя "пригода" з компанією MEMO розпочалася 7 років тому, триває вона до сьогодні і триватиме надалі, тому що взуття цієї фірми відповідає всім моїм очікуванням і допомагає при реабілітації.

Я вважаю, що не тільки люди з обмеженими можливостями мають носити ортопедичне взуття, а й діти самого раннього віку, тоді ноги не будуть схильні до впливу можливих дефектів.

Якщо Ви ще не знайшли відповідного взуття, то я щиро Рекомендую компанію "MEMO", а якщо не вірите, то спробуйте самі !!!!

Блог автора: http://joannatrzop.blogspot.com

Коментарі

Нове повідомлення