095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як часто змінювати дитяче взуття

04-09-2018
Автор Оля

Для дитини велике значення має функціональність взуттєвої пари. Оскільки ноги малюків ростуть досить швидко, потреба в новій парі зустрічається частіше, тому батьки можуть прийти до рішення купити модель на розмір більшу або носити вироби, раніше використані іншими дітьми. Ці відомі способи заощадити кошти несприятливо позначаються на дитячому комфорті. Занадто великі за розміром черевики можуть привести до падіння, ковзання і до нещасних випадків.

Безпека і комфорт дитини завжди повинні бути першочерговими. Ми зібрали найважливішу інформацію про заміну старого взуття, аби ваші діти завжди були зручно взуті і рухалися з максимальною безпекою.

Малюки до трьох років

Ноги дитини швидше за все ростуть протягом перших трьох років. У цей період батькам доводиться змінювати взуттєві пари до чотирьох разів на рік. Малюки не так багато часу проводять на ногах, тому слідів зносу не видно. Орієнтуватися в цьому віці потрібно на розмір і на те, наскільки малюкові комфортно. Якщо черевики натирають, виникають мозолі, взуття слід замінити. Навіть якщо малюк мовчить і не скаржиться на взуття, він може перекручувати ходу, кульгати, тому дискомфорт буде помітний.

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку (4-8 років)

Дошкільнята і школярі молодших класів уже багато часу проводять на ногах - бігають, стрибають, катаються на велосипеді, скейті, відвідують спортивні і танцювальні групи. Тож не дивно, що у активної дитини взуття зношується швидко. Щоб побачити, що дитина потребує нової пари, достатньо подивитися на рівень зносу старих черевиків.

Ноги ростуть повільніше, але взуття все одно доводиться купувати 2-3 рази на рік. По-перше, потрібні різні пари на кожен сезон, а по-друге - змінка і спортивне взуття. Класичного типу взуттєві вироби зношуються рідше.

При покупці взуття звертайте увагу на те, щоб воно забезпечувало достатню підтримку і захист ніг. Шукайте туфлі, які підтримують голені і стопи, добре тримають форму.

Діти у віці 9 - 12 років

У цьому віці діти все ще енергійні, але їх ентузіазм рідко розпорошується на різні види активності. У дитини формуються свої смаки і переваги, тому вона зупиняється на невеликій кількості занять. Ростуть у цьому віці не так швидко. Досить купувати нову пару взуття 2 рази на рік, і частіше придивлятися, чи не зносилося спортивне взуття, взуття для прогулянок. Шкільні туфлі та взуття для гостей хорошої якості може служити і більше року.

Підлітки

Підлітки змінюють взуття не рідше одного разу на рік, частіше - якщо взуття зношене і розірване.

Оскільки ріст ніг стабілізується, рекомендується купувати взуття для різних видів діяльності з необхідними функціями - зручні щоденні черевики для ходьби і міцні якісні кросівки для спортивного використання.

Підлітки багато часу приділяють вибору бренду і актуальності того чи іншого взуття. Рекомендована висота каблука - 5 см. На щастя, зараз з даною характеристикою не буває проблем, оскільки на ринку запропоновано безліч актуальних моделей на невеликому каблучку - лофери і оксфорди, наприклад.

На Babyfoot ми пропонуємо оцінити ортопедичне взуття польського бренду Мемо. Тут представлені моделі для різного віку - у взутті Мемо учаться ходити малюки, а активні школярі та підлітки із задоволенням бігають в зручних ортопедичних кросівках.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення