095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як дитячі ноги готуються до ходьби? Дитяче ортопедичне взуття

15-01-2017
Автор Lesia Bratash
Как детские ноги готовятся к ходьбе? Детская ортопедическая обувь - Babyfoot

Дитячі ніжки певною мірою є дивовижним явищем. Вони абсолютно відрізняються від ніг дорослої людини, проте іноді це викликає нерозуміння і плутанину у дорослих. Належні механізми і явища розвитку дитячих ніг іноді інтерпретуються як розлади (для прикладу, плоскі з вигляду стопи), реальні ж розлади і симптоми в процесі дорослішання не завжди помічають. Отож, батьки повинні навчитися розпізнавати патологічні і нормальні ситуації росту ніг своєї дитини. Тому необхідно знати про будь-які відхилення від норми на тому етапі, коли дитині можна легко допомогти.

У дитячому віці дуже важливо не обмежувати дитині свободу пересування. Кожного разу, наскільки це можливо, звільняйте свою дитину від шезлонга, дитячого крісла і навіть зі своїх рук.

Малюк повинен витрачати достатню кількість часу на підлозі (влітку на траві, піску), тому що тоді він здатний спонтанно працювати над своїм тілом: розмахувати ногами, повзати, дертися. Це пришвидшить і удосконалить його вміння ходити.

Дуже важливо пам`ятати про вибір правильного взуття для свого малюка. Дитяче ортопедичне взуття, яке обирає більшість батьків, не лише формує його правильну ходьбу, але і захищає від розвитку деформацій ніжок. У цей зимовий час радимо звернути увагу на дитяче взуття бренду Мемо. Зимове ортопедичне взуття Мемо порадує Вас і дитину хутряною підкладкою та язичком, підошвою з зимовим протектором, регулюючими застібками та відбивачами для нічного часу.

Ваша дитина буде щасливою обрати для себе правильне, якісне та добре стилізоване взуття у нашому магазині.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення