095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як повинне бути пошите правильне взуття для дитини? Технологія V-теch

22-07-2016
Автор Lesia Bratash

Ми чудово знаємо, що дитяча нога в період росту та формування вимагає особливої уваги, а, отже, і відповідного взуття. Якщо вона так сильно відрізняється від ступні дорослого, чому більшість виробників розробляє взуття для маленьких і великих користувачів згідно точно таких же стандартів? Давайте подивимося, як повинне бути побудоване правильне профілактичне взуття для дітей.

Дитяче ортопедичне взуття відрізняється від взуття для дорослих насамперед тим, що воно не тільки є частиною гардеробу, але виконує також роль діагностики, яка показує правильність фізіологічного розвитку ніг, і попереджає розвиток дефектів у майбутньому. На них чимала відповідальність. З яких частин складається професійно зроблене профілактичне взуття для дитини?

По-перше, воно повинне бути виготовлене з натуральних матеріалів, м'яких для ніжної шкіри ніг. Добре, якщо крім того, в місцях особливо чутливих є додаткові м'які нашивки, які запобігають натиранню. Надзвичайно важливою є також гнучка підошва, яка згинається в потрібному місці (на 1/3 довжини стопи, яка вимірюється від пальців) і в правильній площині. Дуже важливо, щоб черевик був досить широким, а сама підошва мала протиковзкі властивості.

Захист стопи і гарантію правильного положення ноги дає подовжений і жорсткий задник. Хороший черевичок враховує також різний обсяг ніг, він повинен бути оснащений регульованою застібкою. На комфорт ходьби, безсумнівно, впливає також здатність взуття амортизувати удари. Таку функцію виконує двошарова устілка (звичайно, виготовлена з натуральної сировини), яка покрита губкою, що зменшує неприємні відчуття, що надходять із зовнішнього середовища під час ходьби.

Так влаштоване правильне взуття, і воно забезпечує захист дитячих ніг від розвитку дефектів. Переконання в тому, що дитина не страждає плоскостопістю, забезпечує каблук Томаса. Тільки з таким конструктивним взуттям ми можемо бути повністю спокійні про благополуччя ніг (і, отже, - здоров'я всього організму) наших дітей.

Коментарі

Нове повідомлення