095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як має виглядати правильне дитяче взуття?

11-07-2017
Автор Оля
Як має виглядати правильне дитяче взуття? Babyfoot

До фізичного розвитку дитини завжди прикута увага турботливих батьків. Коли малюк робить свої перші кроки, одразу постає питання про покупку дитячого взуття. Оскільки діти рухаються доволі багато, виробники зобов’язані створювати таке взуття, яке максимально сприятиме розвитку маленьких ніжок. Яким стандартам має відповідати якісне взуття для дитини?

Першою характеристикою якісного виробу завжди вказується матеріал. Нтуральні матеріали найкраще підійдуть для м’якої шкіри дитячих ніжок. Особливо влітку, за високих температур.

Необхідно також звернути увагу на гнучкість підошви. Вона не повинна бути слизькою. Радимо звернути увагу на ортопедичне взуття для дітей бренду Memo, яке має діагностичну підошву. Вона поділена на кілька зон , стертість яких у процесі використання взуття вказуватиме на ризик розвитку чи існування дефекту, або ж про його відсутність. Ви зможете також обрати відповідні устілки. Ще одна характеристика даного взуття – воно розраховане на індивідуальну устілку. Формуванню ніжок сприяє невеликий каблук – у даному випадку це каблук Томаса.

Дитяче взуття повинне мати жорсткий задник, а також регульовані застібки – вони найбільш зручні, якщо Ви бажаєте навчити дитину якнайшвидше застібати взуття самостійно.

Правильно розроблене взуття дозволить батькам бути впевненими як у комфорті свого чада під час щоденної активності, так і у здоровому формуванні його ніг.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення