095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як уникнути найпоширеніших помилок, вкладаючи малюка в ліжко?

26-12-2016
Автор Lesia Bratash
Як уникнути найпоширеніших помилок, вкладаючи малюка в ліжко? Babyfoot

Вкласти дитину спати – це одне із найскладніших завдань раннього батьківства. Тому сьогодні ми розповімо про найпоширеніші помилки молодих батьків і сподіваємося, що Вам вдасться покращити свої шанси добре відпочити уночі.

1. Неправильна подушка

Насамперед варто пам’ятати, що основою хорошого сну є якісна ортопедична подушка та зручне ліжко. Ортопедичні подушки для себе і малюка виробника Qmed Ви можете знайти на нашому сайті.

2. Очікування батьків занадто високі

Ви, можливо, чули про те, що немовлята сплять протягом ночі або на двічі на день на протязі двох годин в періоді приблизно восьми тижнів. Важко не задатися питанням , чому ваша дитина не дотримується їх прикладу.

Важливо розуміти, що всі діти різні і що прокидатися ночами абсолютно нормально. Більшість дітей не в змозі не спати всю ніч без харчування, принаймні до трьох-чотирьох місяців. Багато дітей прокидаються в нічний аж до 6 місячного віку. Крім того , варто пам'ятати , що ваша дитина не може одразу усвідомлювати різницю між днем і ніччю, проте ви можете показувати йому різницю, весело балакаючи, годувати його вдень, а в нічний час годувати тихо і заспокоювати.

3. Збираємо дитину спати занадто пізно

У житті бувають різні ситуації. Можливо, Ви або Ваш чоловік зайняті на роботі і, повертаючись додому пізно, хочете погратися з малюком. Проте коли діти занадто перевтомлюються, їм важче нормально заснути і вони раніше прокидаються.

4. Використовувати будь –які способи заколисування

Ви коли - небудь зітхали з полегшенням , коли ваша дитина засинає в своєму дитячому кріслі або дитячій гойдалці? Використовувати таке заколисування, щоб заспокоїти малюка – це добре, проте не варто робити його частиною своєї звичайної рутини часу сну.

5. Надмірне стимулювання дитини перед сном

Якщо Ви постійно будете класти біля своєї дитини телефон та купу іграшок, аби вона краще засинала, то ще швидше відволікатимете від сну. Набагато краще навчити дитину спати в затемненій кімнаті під спокійну колискову

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення