095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як надмірна вага впливає на дитину?

20-02-2017
Автор Оля
Як надмірна вага впливає на дитину? Babyfoot

Дитинство є періодом інтенсивного розвитку всього людського тіла, включаючи кістки і серцево-судинну систему, для якої зайві кілограми – завада на шляху здоровій роботі. Дитину найлегше привчити до правильного харчування з дитинства, тим не менше, на сьогоднішній день трапляються випадки дитячого ожиріння, які вимагають найшвидшого реагування батьків та спеціалістів.

Схуднення повинне бути засноване на трьох основних принципах: дієта, фізична активність і надання дитині всієї необхідної інформації, що стосується ведення здорового способу життя. Важливо відзначити, що ці зміни мають відноситися не тільки до дитини, але і до всієї сім'ї. Якщо старші члени родини не є зразком для наслідування, зміни не будуть постійними. У такий важкий для дитини період мама і тато повинні бути на її боці, тобто дотримуватися необхідної дієти і займатися фізичними вправами.

Що саме ставить під загрозу здоров’я дитини через надмірну вагу чи ожиріння? Через надмірне навантаження на стопи виникає ризик захворювання плоскостопості. Тому дітям, що страждають від такої проблеми, рекомендується використовувати ортопедичне взуття. Ортопедичне взуття для дітей перешкоджає розвитку дефектів стоп, правильно формує положення ніг і дозволяє дитині почувати себе більш зручно.

Кістки дитини в такий період мають не надто сприятливі умови для розвитку. Збільшується навантаження на дихальну систему, печінку і серце. Люди з надмірною вагою набагато частіше страждають від таких захворювань, як діабет 2 типу, гіпертонія, атеросклероз, деякі види раку та хвороби серця.

Як Ви можете бачити, надмірна вага і ожиріння є складною проблемою. І нам, батькам, не варто її недооцінювати. Адже турбота про здоров’я своєї дитини – одне з головних завдань кожних батьків.


Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення