095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як навчити свою дитину любити спорт?

24-02-2017
Автор Оля
Як навчити свою дитину любити спорт? Babyfoot

На сьогоднішній день діти знайомляться з різними видами спорту ще до того, як навчаться читати. Виховуючи в дитині любов до спортивних занять, Ви в першу чергу навчаєте його чи її життєво важливим навичкам – дисципліні, мотиваціїі і співпраці. Однак навіть у такій справі є кілька важливих моментів, які потрібно врахувати, аби у майбутньому не хвилюватися за фізичне та емоційне здоров’я свого чада.

1. Оберіть для дитини зручну спортивну форму та правильне взуття. Адже такі речі також впливають на безпеку дитини під час активності. Батьки часто купують дітям ортопедичне взуття, яке правильно формує ніжку та перешкоджає появі деформацій ніг, та сприяючи їх здоровому розвитку. В інтернет магазині Babyfoot Ви можете обрати дитячі ортопедичні кросівки, у яких дитині буде максимально зручно бігати, стрибати та гратися.

2. Не перестарайтеся, адже у намаганні дати своїй дитині найкраще деякі батьки заходять занадто далеко. Одні заохочують інтенсивні тренування одного виду спорту ще з раннього віку, у той час як інші записують дитину в 2-3 секції одночасно. Обидва ці підходи можуть мати негативні наслідки. Тому слідкуйте за тим, аби дитина отримувала оптимальні навантаження і не перевтомлювалась.

3. Дослухайтеся до інтересів дитини. Батьки часто заохочують дитину стати членом гуртка, у який самі хотіли б потрапити в дитинстві, або який відвідують друзі чи однокласники сина чи донечки. Якщо самій дитині це не подобається, через відмінність інтересів чи відсутність необхідного вміння, вона почуватиме себе невдахою. Спробуйте знайти спортивну програму, яка відповідає особистості дитини і набору її навичок. Придивляйтеся до інтересів дитини та розвивайте їх.

4. Хваліть дитину за досягнення. Коли ми бачимо свою дитину в списку найкращих учнів чи юних спортсменів, це завжди приємно. Тим не менше, достойно зустрічати поразки також треба вміти. Навчіть дитину отримувати задоволення від самого процесу роботи, а не лише від хорошого результату.

5. Покажіть дитині приклад. Діти – це наше відображення. Саме тому ми повинні старатися приносити оточуючим побільше користі та приємних емоцій, розвиваючись разом із своїми дітьми.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення