095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як носити туфельки без болю і дискомфорту? Огляд кращих пристосувань і аксесуарів для взуття на підборах

06-03-2018
Автор Оля
Як носити туфельки без болю і дискомфорту? Огляд кращих пристосувань і аксесуарів для взуття на підборах Babyfoot

Ортопеди не рекомендують носити високі підбори на протязі тривалого періоду, а обмежитися двома-трьома разами на тиждень. Але бувають моменти, коли жінка просто не може обійтися без модельного взуття на підборах через робочий дрес-код, на офіційних або розважальних заходах. Частина дівчат і жінок настільки сильно любить красиві туфлі, чобітки на підборах, що не хоче надовго від них відмовлятися.

Часте використання взуття на високих підборах приносить дискомфорт, біль в ногах і мозолі. При цьому, кожен день ми стикаємося з ситуаціями, коли потрібно активно рухатися. Щоб в модельному взутті було легше ходити, використовують спеціальні невеликі аксесуари і пристосування. Спробуйте використовувати такий аксесуар, і ви відзначите, що з ним набагато легше ходити вже на протязі першого дня.

У цій статті ми зібрали аксесуари для комфорту у взутті бренду Kaps, представлені в нашому інтернет магазині Babyfoot. Вони були створені, щоб захистити ніжки від натертостей, мозолів і зробити ходьбу на підборах більш зручною.

Kaps Back Heel Cushions

Дуже поширена проблема - коли туфлі натирають задню частину стопи.

Back Heel Cushions - це накладки, які клеять на задню частину взуття, щоб захистити шкіру від натирання і мозолів. Також знижуються мікроудари, які виникають при ходьбі.
Kaps Flowers Cushions

Акуратні гелеві подушечки, на поверхні - квітковий візерунок. Вони знадобляться, якщо підошва вашого взуття занадто слизька. Їх легко приклеїти, щоб стабілізувати ногу у взутті.
Для комфорту і максимальної зручності обирають напівустілки Kaps Halfix Black

Вони шкіряні, з перфорацією, що забезпечує прохідність повітря.

Всередині - пінка з активованим вугіллям, яке вбирає неприємні запахи. Вироби розміщуються на передній частині взуття, тому ступати буде м'яко і приємно.


Запяточники Kaps Heel Grip

Це вкладиші з гелю, які перешкоджають ковзанню і натиранню п'ят. Вони дуже м'які, легкі і міцно приклеюються до взуття. Без зусиль знімаються.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення