095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як забезпечити ногам зручність і комфорт у взутті на високих підборах?

07-11-2017
Автор Оля
Як забезпечити ногам зручність і комфорт у взутті на високих підборах? Babyfoot

Елегантні красиві туфлі на високих підборах - важлива і необхідна частина практично будь-якого жіночого взуттєвого гардеробу. Кожна з нас використовує подібне взуття з різною періодичністю, але неприємні відчуття після тривалого ходіння на підборах - втома, больові відчуття, мозолі знайомі всім.

Взуття на високих підборах робить фігуру стрункою, відмінно завершує продуманий образ, проте не всі відчувають себе впевнено навіть у таких умовах. Це багато в чому залежить від виду каблука і конструкції взуття. Тому варто прислухатися до наведених нижче порад щодо вибору туфельок і корисних виробів для комфорту у взутті, які допоможуть впоратися з навантаженнями і запобігти натиранню, виникнення мозолів.

  • Вибирайте взуття ретельно, відмовтеся від покупок безпосередньо перед важливою подією - краще купити туфлі заздалегідь. Розшукуючи взуття в останню хвилину, ми не маємо достатньо часу, щоб переглянути всі гідні варіанти. Воно повинне ідеально підходити за розміром і мати хорошу якість.
  • Пересувайтесь невеликими кроками, на прямих ногах. Коли ми йдемо з розправленими плечима, і не намагаємося згинати ноги, ходити на каблуках значно легше.
  • У разі, коли куплені туфлі викликають дискомфорт, не варто мучити себе і свої ноги, краще придбати спеціальні вироби, які допоможуть цю ситуацію виправити. Проблему ковзання ніг у взутті вирішують гелієві подушечки, а неприємному натиранню шкіри допоможуть запобігти запяточники
  • Дуже практичними і часто використовуваними виробами є устілки і напівустілки для взуття. М'які гелієві устілки бренду Kaps, представлені у каталозі Інтернет магазину Babyfoot, захищають стопи від мікроударів при ходьбі, натирання і ковзання. З ними Ви будете відчувати сухість і свіжість у взутті на високих підборах. Напівустілки зі шкіри Kaps виглядають дуже елегантно і красиво, вбирають неприємний запах і відмінно амортизують при ходьбі.

Якщо уважно підійти до використання туфель на високих підборах, можна значно спростити цей процес, уникнути неприємних моментів і, звичайно, відчувати себе максимально впевнено в улюбленому взутті під час важливих подій і заходів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення