095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як визначити плоскостопість у дитини?

30-03-2017
Автор Оля
Як визначити плоскостопість у дитини? Babyfoot

Хто з нас йде до лікаря одразу, при найменших проявах захворювання? Зазвичай ми даємо собі трішки часу, аби поспостерігати за тим, розвиватимуться ці симптоми чи, можливо, наші хвилювання даремні. Намагаючись допомогти собі самостійно, шукаємо знання в Інтернеті. У випадку з дітьми дорослі набагато обережніші, тому з питань здоров’я малюка завбачливо консультуються з лікарем. Однак, пошук інформації у мережі батьки не відкладають на потім.

На жаль, не кожне віртуальне джерело заслуговує довіри. На щастя, є й інші, перевірені не одним поколінням способи розпізнавати окремі проблеми зі здоров’ям методом спостереження. Особливо коли мова йде про порушення постави та дефекти опорно-рухового апарату.

Спостерігати за ніжками дитини потрібно з її перших днів. Плоскі стопи – це природний їх вигляд на протязі перших 4 років дитини. Завдання батьків – прослідковувати розвиток ніжок малюка і надалі. З часом стопа починає набувати форми, яку ми вважаємо правильною.

Найпопулярніший спосіб прояву плоскостопості у дитини – з допомогою відбитку. Зафарбуйте ніжку дитини фарбою і попросіть її поставити зафарбовану ногу на білий аркуш паперу. Якщо стопа відбилася повністю, або ж Ви спостерігаєте відбиток її середини, це вказує на наявність плоскостопості і варто потурбуватися про усунення такої проблеми.

Пам’ятайте, що під час «експерименту» дитина повинна стояти у положенні прямо, ступаючи рівномірно обома ногами, не розгойдуючись.

Якщо Ви визначили наявність даної деформації, не відкладайте консультацію з лікарем. Він призначить відповідне лікування і надасть корисні для здоров’я дитини рекомендації. При плоскостопості застосовуються спеціальні ортопедичні устілки та ортопедичне взуття для дітей. Вироби високої якості та чудового дизайну для дітей шукайте на нашому сайті Babyfoot.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення