095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як почистити шкіряну сумку і оновити її вигляд вдома

21-05-2018
Автор Оля
Як почистити шкіряну сумку і оновити її вигляд вдома Babyfoot

Шкіряні речі зберігають гарний вигляд протягом довгого періоду. Але в будь-якому випадку їх хороший стан необхідно підтримувати, а згодом - оновлювати. Для того, щоб догляд за шкіряними сумкою приносив бажаний результат, потрібно вміти правильно чистити і зберігати виріб, берегти його від пошкоджень, а також правильно вибирати засоби по догляду або відновленню. Сьогодні розповідаємо, як правильно почистити і оновити вигляд шкіряної сумки у домашніх умовах. Спочатку кілька слів про чистку підкладки, а після - про відновлення шкіряної поверхні сумки.

Як почистити підкладку шкіряної сумки

  • Спорожніть увесь вміст сумки. Перевірте всі відділення.
  • Виверніть підкладку навиворіт.
  • Змочіть ватяний диск спиртом, потріть підкладку.
  • Якщо забруднення сильні, рекомендують промивати підкладку мильним розчином за допомогою губки.
  • Мити потрібно лише підкладку. Постарайтеся не допустити, щоб вода потрапляла на шкіру.
  • Якщо на підкладці є сильні плями, краще здати виріб в хімчистку, ніж експериментувати самому. Оскільки шкіряні сумки - це дорогі речі, краще уникати будь-якої можливості зіпсувати поверхню або підкладку.
  • Після чистки почекайте, поки підкладка висохне повністю, лише тоді можна приступати до оновлення шкіряної поверхні виробу.

При тривалому використанні сумки її колір тьмяніє, на поверхні можуть виникати подряпини. Але якщо ваша сумка зберігає правильну структуру, і ви хочете продовжувати її використовувати, зовнішню поверхню шкіри можна оновити за допомогою вдало підібраного засобу.

Що потрібно зробити перед тим, як наносити засіб:

1. Наповніть сумку, щоб її поверхня стала гладкою - наприклад, помістіть всередину якийсь предмет одягу.

2. Шкіра повинна бути суха. Не наносіть засоби на вологу чи мокру поверхню виробів.

3. Почистіть поверхню щіткою від пилу та бруду. Не забувайте пройтися по швах, змійці, застібках, ремінцях - це елементи, в яких часто збирається пил.

Для чищення поверхні сумки не використовуйте щітки з металевою поверхнею або з жорсткою щетиною, інакше ви пошкодите структуру шкіри.

4. Після того, як підготовчий етап закінчений, приступайте до нанесення засобу. Нанесіть засіб, дотримуючись інструкції. Якщо ви перебуваєте в пошуках якісного засобу для шкіряних виробів, рекомендуємо оцінити їх в нашому магазині від бренду Kaps.

Kaps - це польський бренд, який спеціалізується на виготовленні аксесуарів для взуття і взуттєвої косметики. Однак, в арсеналі виробів можна знайти засобів не тільки для взуття, а й для інших шкіряних виробів.

З такими засобами ви швидко зможете досягти професійного результату. Ми пропонуємо кілька варіантів продуктів, які використовують для відновлення шкіряних сумок, взуття і інших виробів.Бальзам для шкіри на основі бджолиного воску Kaps Balsam 125 ml

Цей бальзам має водовідштовхувальні властивості. Захистити вашу шкіряну сумку від розтріскування, допоможе продовжити період її використання. Дуже добре підходить для гладкої, лакованої шкіри, шкіри рептилій.

Якщо необхідно кардинально відновити зовнішній вигляд сумки, скористайтеся фарбою для шкіри.


Фарба для шкіри Kaps Leather Penetrating Dye 50 ml

Є випадки, коли відновлення кольору і чищення підкладки недостатньо. Швидше за все в сумці зношуються ручки. Якщо в іншому сумка має старанний вигляд, можна замінити ручки, обшити їх новою шкірою. Так можна можна вчинити і з фурнітурою.

Поради щодо використання шкіряної сумки:

Рекомендуємо періодично протирати підкладку сумки (і, бажано, речі, які в ній знаходяться) антибактеріальними серветками. По-перше, це добре з точки зору гігієни, а по-друге, таким чином ваша сумка і речі будуть зберігати акуратний вигляд.

Бережіть шкіряну сумку від дощу. Її рекомендують обробити водонепроникним спреєм відразу після покупки. Крім захисту від дощу, він забезпечує захист від бруду.

Наша рекомендація - водовідштовхувальний спрей Kaps Multistop. Він абсолютно універсальний, підійде для шкіряного, замшевого, нубукового одягу і взуття.
Бережіть свою шкіряну сумку від потрапляння на неї парфумерних засобів.
Якщо поверхня виробу забруднена, або на неї щось пролили, протріть сумку відразу ж, не відкладаючи.
У мережі можна знайти рекомендації використовувати для очищення шкіри ацетон, засоби для зняття лаку, бензин і т.п. Не варто це практикувати, оскільки ви ризикуєте зіпсувати поверхню сумки.
Зберігайте сумку, поставивши її на вільне місце. Якщо сумка постійно зберігається у підвішеному стані, її ручки швидше розтягуються, тому такого способу краще уникати.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення