095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як підготувати дитину до ходіння?

15-12-2016
Автор Lesia Bratash
Як підготувати дитину до ходіння? - Babyfoot

Підготовка до ходіння допомагає малюкові налаштуватися на цей процес і полегшити його в майбутньому. Ходіння - це один з найважливіших моментів у житті кожної людини, так що батькам варто витратити час на те, щоб у крихти з цим не виникло ніяких проблем. Якщо почати готувати дитину до цього поступово, Ви самі побачите, наскільки активнішою вона стане. А перші маленькі кроки до цього застосовувати варто ще з народження.

У перші 2 місяці життя крихітки навчайте лежанню на животі. Це зміцнить м'язи малюка, зробить його міцнішиим і дозволити швидше розвинутися. Коли малюк добре буде лежати на животі, навчіть його перевертатися назад на спину.

Протягом часу від 4х місяців до півроку малюк може вчитися сидіти. У перші місяці йому потрібна буде опора, а потім (якщо цього приділялася потрібну кількість часу) він зможе сидіти вже без неї.

Наступні шість місяців аж до першого дня народження - це період активного повзання. Ну а потім і за ходінням справа не стане. Використовуйте ігровий момент під час повзання і перших маленьких кроків. Іграшки та придумані завдання зроблять проведення часу цікавішим.

Коли дитина пішла, пам'ятайте про те, що вчитися ходити (а перший час вона буде робити це в будинку) краще у взутті для прогулянок. Про вибір взуття також варто подбати. Зручне, легке дитяче ортопедичне взуття виробника Мемо представлене на нашому сайті і вже давно користується у батьків великою популярністю.

Нехай для Вашої дитини і для Вас час перших кроків стане приємним і веселим спогадом.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення