095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як допомогти дитині навчитися ходити?

13-11-2016
Автор Lesia Bratash
Як допомогти дитині навчиться ходити?

Перші кроки малюка - це один з найбільш трепетних і пам'ятних моментів для батьків. Однак час, в якому це трапиться, індивідуальний для кожного малюка.

У перші моменти життя, ще до початку ходіння, дитина навчається руху і координації, вчиться рівно сидіти, повзати, стояти - і звикає до нових умінь. А перші кроки крихітка починає робити в більшості випадків після дев'яти місяців життя. Не варто вимагати від нього перших кроків раніше, це може бути небезпечно, оскільки м'язи ще не готові для такого навчання. Однак навіть якщо пройшов рік, а малюк ще не пішов , це не привід для переживань. Варто просто підійти до справи трохи ближче. До того ж, кожен малюк розвивається по - своєму, і якщо Ви помічаєте за своїм малюком постійний спокій і низьку активність, значить, сидіти йому просто подобається більше. Можливо, у нього швидше будуть розвиватися інші вміння, наприклад, мова.

Дітки з меншою вагою вчаться ходити швидше.

На прогрес перших дитячих кроків може також вплинути Ваша реакція. Пам'ятайте, що якщо дитина впала, не треба панікувати і лякати цим ще сильніше. Заспокойте її і підбадьорте привітним голосом, а ось з підлоги нехай підніметься сам. Такий момент виховує в дитині здатність не здаватися і не боятися помилок. Пам'ятайте також про безпеку в будинку - приберіть або позбудьтеся всіх небезпечних предметів. Забезпечте дитині достатній простір для навчання, нехай ходить по всій кімнаті, а не тільки в якійсь одній її частині.

Врахуйте ігровий момент! Придумайте ігри, які будуть провокувати дитину починати вчитися ходити.

Ми сподіваємося, що Ваш малюк буде щасливий відкривати для себе цей новий світ і його різноманітність

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення