095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як зрозуміти, що Ваш малюк готовий стати на ніжки?

17-07-2017
Автор Оля
Як зрозуміти, що Ваш малюк готовий стати на ніжки? Babyfoot

Оскільки батькам не рекомендується робити спроби занадто ранньої постановки дитини на ніжки, мама і тато уважно стежать за її поведінкою і розвитком. Які речі можуть вказувати на готовність малюка до нових навантажень? На що треба звернути увагу?

1. Статура. Малюкові з меншою вагою легше встати на ніжки, ніж його «більшому» однолітку. У цьому немає нічого страшного, якщо дитина не страждає зайвою вагою. Адже для кожного малюка такі речі індивідуальні.

2. Спадковий фактор. Досить часто темпи розвитку маленької дитини стають схожими з темпами його родичів. Варто звернути увагу на поведінку дитини, її риси характеру, що формуються. Наприклад, якщо Ваш малюк більш спокійний і задумливий, він може проявляти менше інтересу до активності, спостерігати за всім збоку, але зате бути більш уважним до дрібниць.

3. Фізичний та інтелектуальний розвиток. Тренування розумових здібностей і фізичних зазвичай чергуються один з одним. Тому в разі відсутності дитини інтересу до активності перевірте, чи не буде вона у цей час зайнята іграми або іграшками, що сприяють розвитку мислення.

4. Бажання. Якщо дитина бачить перед собою цікаві іграшки, до яких потрібно дотягуватися, повзати або має можливість бачити, як починають ходити однолітки, їй буде легше самій зробити перші кроки.

Треба розуміти, що час перших кроків малюка повністю залежить від його фізичних можливостей. А в перші періоди ходіння малюкові знадобиться підтримка батьків. Важливе значення матимуть дитяче взуття, ходіння босоніж по нерівних поверхнях і візити до ортопеда з профілактичною метою. Не забувайте хвалити малюка не тільки за успіхи, а й за спроби!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення