095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як заохочувати дитину бути фізично активною?

26-06-2017
Автор Оля
Як заохочувати дитину бути фізично активною? Babyfoot

В епоху загального доступу до Інтернету ранньої фізичної активності набагато менше, ніж раніше. Звуки гри у футбол з вулиці доносяться набагато рідше, ніж звуки комп'ютерних ігор. Таку негативну тентенцію можна зменшити, але в даному випадку кожні батьки повинні виконати певну роботу. Як заохочувати дитину займатися спортом? Як зробити так, щоб вона добровільно виходила гуляти у двір?

Примус і заборона іншої діяльності - найгірші стратегії, які Ви можете застосувати. Заборонений плід солодкий, а виконання наказів - справа неохоча. Тому дитина повинна бути зацікавлена. Фізична активність не може бути використана в якості форми покарання, наприклад, за погану поведінку. Дуже ефективний метод - асоціації з задоволенням або проблемами. Потрібно намагатися прив'язувати дитині позитивні асоціації зі спортом.

Діти завжди люблять мати приклад для наслідування. Для дітей молодшого віку авторитетом є батьки, для людей старших - відомі і гідні спортсмени, тренери, в тому числі і в спортивних клубах. Дитина повинна знаходиться в середовищі фізично активних людей, оскільки таким чином вона дізнається, що спорт - нормальна частина повсякденного життя. Ніщо так не прищеплює здорові звички, як спільна діяльність всієї родини. Вихідні прогулянки і поїздки на велосипедах, походи в басейн і ходьба повинні стати повсякденними справами в кожній родині.

Дитині також потрібне право вибору. Навіть якщо батьки завзяті бігуни, вони не можуть бути на сто відсотків впевнені, що дитина розділить цю пристрасть. Чудово, коли батьки показують дитині свої можливості і знайомлять з різними видами спорту, щоб надати їй можливість для власних рішень. Не будемо забувати, що дітей цікавить діяльність, пов'язана з суперництвом, роботою в команді.

Спорт можна також стимулювати ... додатковою нагородою (подарунком). Але в розумних межах! Не підкуповувати дитину: був на футбольному полі - отримав подарунок. Замість цього Ви можете купити нову спортивну форму. Або разом взяти участь в поїздці мрії - для участі в різних спортивних конкурсах, наприклад. Такі речі формують приємні асоціації.

Фізична активність - це здорово для кожної дитини. Можливостей для спорту настільки багато, що певна дисципліна може бути вибрана не тільки за смаком малюка, але і з урахуванням можливих обмежень його здоров'я. Навіть якщо дитина носить ортопедичне взуття для дітей і має проблеми з правильною поставою. Вам просто потрібно звернутися до лікаря, який призначить правильний вид діяльності.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення