095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як правильно визначити розмір дитячих ніжок?

20-10-2017
Автор Lesia Bratash
Як правильно визначити розмір дитячих ніжок? Babyfoot

Вибір дитячих черевичків «на око» - погана ідея. Про це знають усі турботливі батьки. Окрім того, темпи розвитку ніжок малюка доволі серйозні, і питання щодо покупки нової пари взуття виникає часто. Для того, аби обрати ідеальну модель для свого чада, варто не забувати регулярно контролювати збільшення розміру його стоп. Як правильно це робити?

Регулярність

Дитячі ніжки можуть рости «стрибками». Ви можете не спостерігати особливого прогресу у даному питанні на протязі довгого періоду, а потім несподівано відзначити, що розмір ніг суттєво змінився всього за один квартал. Тому слід вимірювати ніжки малюка щонайменше раз на 3 місяці.

Взуття на більшу ногу

Пам’ятайте, що при вимірюванні слід перевірити обидві ноги, оскільки одна з них може бути трішечки більшою за іншу. Ми завжди обираємо розмір взуття на більшу ногу.

Невеликий запас у взутті (до 1 см)– це важливо. Тоді дитина зможе зручно почуватися, вільно пересуватися і за необхідності носити товсті шкарпетки, якщо мова йде про демісезонні чи зимові моделі.

Методи вимірювання

Є кілька способів вимірювання дитячих стоп. Ми можемо використовувати лінійку чи рулетку. Відмовтеся від сантиметрової стрічки – вона може розтягуватися чи стягуватися, що призведе до похибки у вимірах.

Часто використовуваний метод – обводити контури ніжок за допомогою олівця чи ручки, та паперу.

Вимірюйте ніжки, тільки коли дитина знаходиться у положенні стоячи, аби вага тіла рівномірно розподілялася на обидві ноги.

Коли ми безпосередньо вирушаємо за покупкою і маємо можливість примірки, слід робити це у другій половині дня. У вечірній час ноги дещо збільшуються у розмірі. Якщо ви збираєтеся у взуттєвий магазин без дитини, захопіть із собою вирізаний відбиток її ніжки.

Наступний спосіб – за відбитками. Цей метод дозволяє не лише зручно виміряти розміри стопи, а й зробити висновки про її підйом, наявність чи відсутність плоских стоп.

Нехай малюк стане на чистий аркуш паперу мокрими ніжками. Після цього можна без усіляких перешкод виміряти відбиток.

Поганий спосіб визначення розміру – прикладати взуття до стоп малюка. Розміри устілки і підошви можуть не співпадати.

Отримані показники іноді можуть стати корисною інформацією для педіатра і ортопеда. Дізнавшись правильний розмір, можна звертати увагу на матеріали, прошивку, бренд та основні характеристики виробів – уся ця інформація дозволить обрати правильне дитяче взуття, яке малюк носитиме із задоволенням. Зокрема, Ви можете обрати цікаві моделі, створені за найкращими європейськими стандартами у нашому Інтернет магазині. Дитяче ортопедичне взуття польського бренду Memo тут представлене у широкому асортименті: босоніжки, туфлі, черевички та кросівки на будь-який смак.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення