095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як правильно підібрати взуття дитині в школу

01-09-2013
Автор Lesia Bratash
Как правильно подобрать обувь для вашего ребенка в школу?

Як правильно підібрати ортопедичне взуття для дитини до школи? Щороку в серпні тисячі батьків задаються цим питанням. Вибір взуття часом перетворюється у взаємні докори і образи - батьки нав'язують свою думку, а дитина часто ніяк не хоче носити те взуття, яке їй хочуть купити! Як же вийти з цього кола і при цьому виконати поставлене завдання - купити зручне взуття школяреві?

Типові помилки батьків:

 • Покупка взуття без присутності дитини
 • Повчання носити дане ортопедичне взуття із застосуванням погроз
 • Вибір взуття за принципом «подобається мені - сподобається і дитині!»

Основні капризи дитини:

 • Вибір кросівок замість туфель
 • Примхи за кольором і фасоном
 • Бажання купити щось модне і легке

Загальні помилки:

 • Купівля поспіхом
 • Неправильний підбір розміру
 • Купівля дешевого взуття.

Аналіз даних протиріч показує, що покупка взуття в школу повинна бути ретельно продумана і до неї необхідно заздалегідь підготуватися! Основні вимоги до осіннього взуття для школяра - це міцність, зручність і діловий стиль. Тут не підійдуть різні тапочки, різнокольорові туфельки і босоніжки. Взуття має бути носибельним, отже, найкраще підбирати натуральні матеріали. Задник у взутті повинен бути обов'язково, і він повинен рівно прилягати до задньої частини стопи, а носок не повинен бути вузьким - анатомічні особливості дитячої ноги такі, що передня частина стопи у них ширша через більш розчепірені пальці. Потрібно, щоб ортопедичне взуття було обов'язково на шнурках!

Звичайно, туфлі з гумками замість шнурків набагато швидше одягати, але таке ортопедичне взуття «розширюється» при русі, що псує ходу дитини і може призвести до розтягування зв'язок стопи. Все б добре, але підбираючи взуття і виходячи з таких вимог, необхідно бути впевненим у тому, що дитина на вашому боці. Для цього, перед походом в магазин необхідно ненав'язливо провести підготовчу роботу з дитиною.

Що повинна зрозуміти дитина перед покупкою взуття:

 1. Купуємо взуття для школи!
 2. Для спорту і прогулянок придбаємо після!
 3. Потрібне добротне взуття ділової людини!
 4. Ми йдемо купувати чорні туфлі!

Після таких установок всі проблеми відпадуть, і ви будете вибирати тільки з міркувань зручності та відповідності розміру

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення