095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як правильно підібрати дитині її перше взуття?

10-03-2017
Автор Оля
Як правильно підібрати дитині її перше взуття? Babyfoot

Скільки радощів викликають у мами і тата перші кроки малюка! Не дивно, адже саме у цю мить Ваша дитина у прямому сенсі робить свої перші кроки у розвитку ніжок. А для батьків час початку ходіння означає, що малюку необхідно придбати його перше взуття.

Яке взуття допоможе дитячій ніжці розвиватися правильно? Чому дитині не можна носити чуже взуття? Чи варто купувати взуття на виріст? Сьогодні ми відшукаємо відповіді на усі ці запитання.

Які основні функції виконуватиме дитяче взуття?

По-перше, дитячі черевики повинні формувати ніжки у правильному положенні, що полегшить активність малюка і допоможе уникнути проблем зі здоров’ям стоп.

По-друге, будь-яке взуття створене, аби захищати ноги від окремих факторів довколишнього середовища – вологи, бруду, низьких температур, предметів, що можуть пошкодити шкіру стоп.

Отже, малюку потрібне взуття із якісного матеріалу, що визнане фахівцями як правильне для розвитку дитини. Яким характеристикам має відповідати таке взуття?

1. Матеріал

Матеріалом, який визначається найкращим для будь-якого взуття, є натуральна шкіра. Це й не дивно, адже вироби із натуральної шкіри дозволять ногам дихати, а це перешкоджатиме упріванню та відчуттю дискомфорту малюка. Крім того, такі вироби мають кращі гігієнічні властивості.

2. Підошва

Фахівці стверджують, що найкращим для розвитку ніг є ходіння босоніж. На жаль, у сучасних умовах ми не можемо дозволити малюку постійно розвивати ніжки саме таким чином. Тим не менше підошва не повинна заважать м'язам стоп активно працювати і міцнішати. Тому слід обирати взуття з гнучкою підошвою. Тверда підошва заважає руху і роботі м'язів, а також може стати причиною формування неправильної ходи.

3. Каблук

Невеликий каблук (до 1 см) допоможе малюкові утримувати рівновагу. Хорошим вибором стане взуття з каблуком Томаса.

4. Задник

Саме задник сприяє підтримці правильного положення стопи під час руху малюка. Він повинен бути твердим.

5. Види застібок.

Є багато видів дитячого взуття на липучці, шнурівці і т.п. Найголовніше – застібка має добре утримувати ніжку дитини у взутті, не перетискаючи її.

Цими характеристиками керуються виробники дитячого ортопедичного взуття. На нашому сайті Ви знайдете високоякісні ортопедичні черевички, босоніжки, туфлі та кросівки бренду Мемо, які чудово пристосуються до потреб ніжок малюка.

Оскільки правильне взуття повністю впливає і формується відповідно до дитячої ніжки, воно повинне мати лише одного власника. Іноді друзі чи родичі пропонують використати взуття своєї дитини, яка вже підростає – це неправильно, адже воно повністю сформоване під стопу першого власника. Вироби «на виріст» купувати також не варто, оскільки Ви не можете повністю передбачити швидкий розвиток ніг свого чада і підібрати потрібне для певного періоду взуття.


Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення