095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як правильно вибирати ортопедичне взуття для дітей?

07-08-2015
Автор Lesia Bratash
Як правильно вибирати ортопедичне взуття для дітей?

Одне з головних правил підбору ортопедичного взуття, яким часто нехтують батьки - не слід купувати взуття на виріст. Хоча діти швидко ростуть, а ортопедичне взуття для дітей не є з дешевих, воно повинно туго тримати в правильному положенні стопу дитини. Занадто великий розмір взуття може призвести до непередбачуваних наслідків, замість лікувального ефекту. Виникає загроза отримати порушення кровообігу, мозолі і навіть деформацію пальців.

При виборі взуття в першу чергу слід звернути увагу на матеріал, з якого взуття виготовлене. Це повинна бути натуральна шкіра, замша або нубук, для того, щоб дитяча ніжка могла дихати і правильно формуватися. Устілка або супінатор повинен бути пружинний але м'який, його функція - тримати стопу дитини в правильному положенні. За допомогою устілок можна вирішити багато відомих проблем розвитку дитячої стопи, оскільки вони змушують працювати ті м'язи, які не напружені. Підошва повинна бути жорсткою, в основі обов'язково повинен бути каблук Томаса. Задник в ортопедичному взутті повинен бути високим щоб жорстко зафіксувати щиколотку і п'яткову частину стопи. Зсередини взуття повинне бути без грубих швів і згинів, які можуть натирати і пошкодити ніжку. Носок в свою чергу не повинен здавлювати пальці, проте має бути твердим і захищати пальці дитини від пошкоджень. Зверніть увагу, що застібка повинна легко фіксувати ногу і бути зручною.

Коли Ви обираєте якісне ортопедичне взуття для своїх дітей, значно падає ризик отримати різноманітні захворювань стопи, або неправильне формування дитячої ніжки, адже головною метою ортопедичного взуття є профілактика захворювань.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення