095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як батьки можуть сприяти дитячій активності?

20-09-2017
Автор Оля
Як батьки можуть сприяти дитячій активності? Babyfoot

Цікавість до спорту позитивно впливає не лише на фізичний, а й на емоційний стан дитини. Граючи з друзями, він вчиться співпраці і роботі в колективі, регулярні заняття спортом розвивають дисципліну, а намічені цілі - це мотивація удосконалювати себе і розвиватися.

Однак, не у всіх дітей захоплення фізичною активністю проходить однаково. Можуть виникати проблеми з вибором того чи іншого напрямку в спорті або розбіжності у дитячому колективі. Деякі діти не займаються спортом і уникають фізичної активності, оскільки вважають таке проведення часу недостатньо цікавим. Тому ідеальний варіант - показати дитині всі переваги спортивних занять якомога раніше.

Деякі батьки починають займатися зміцненням дитячого організму відразу ж після народження. Дуже часто використовують фітболи - це універсальний варіант для занять всією сім'єю, їх з радістю використовують більш старші діти, навіть бабусі й дідусі не ігнорують подібних занять. На фітболах мами займаються з немовлятами, одночасно удосконалюючи свою фізичну форму.

Разом зі своїми малюками батьки виконують різні комплекси гімнастичних вправ, радують дитину прогулянками по нових місцях. Пізніше, в залежності від віку і бажання можна вибрати спортивну секцію. У цьому випадку важливо пройти медичне обстеження, адже кожен вид спорту має певні протипоказання. Не забувайте врахувати характер свого чада, його темперамент, зовнішні параметри - щоб він або вона відчували себе на своєму місці. Одним дітям зручніше досягати спортивних успіхів індивідуально, а інші відмінно проявлять свої сили в командній роботі.

Коли батьки стараються занадто сильно

Іноді в прагненні виховати дитину краще за всіх батьки накладають на неї занадто багато зобов'язань - навчання, кілька секцій, додаткові заняття з репетитором. Постарайтеся розпланувати час дитини так, щоб у неї вистачало достатньо часу на відпочинок і на час ті заняття, які їй дійсно цікаві. Перевантаженій дитині улюблена секція або командні ігри з часом можуть почати здаватися важкою роботою, а не корисним дозвіллям.

Головне - не забувати, що діти беруть з нас приклад. Інтерес батьків до активності буде мотивувати чадо з самого дитинства. Фізична активність - це не лише комплекси вправ і заняття в залі, це стиль життя, завдяки якому ми добре себе почуваємо.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення