095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як зробити носіння важкого рюкзака легшим?

19-12-2016
Автор Lesia Bratash
Як зробити носіння важкого рюкзака легшим? - Babyfoot

На жаль, нашим дітям кожного дня доводиться тягати важкий рюкзак до школи і назад. Взимку це робити ще важче через погодні умови, інше взуття та більшу кількість одягу. Проте з використанням рюкзака потрібно бути обережним. Людина, яка несе на собі вагу, що перевищує до 10 або 15% від ваги тіла, швидше за все, відчуватиме біль і ризикує придбати інші, пов'язані з цим розлади.

За даними дослідження, опублікованого в архівосховищах захворювання, в дитинстві, один з чотирьох учнів сказав, що він страждав від болю в спині, викликаних надмірною вагою шкільних сумок. Дослідження також показало, що на сколіоз припадає 70% від болю, а решта 30% віднесені до болю в спині, як безперервні мимовільні скорочення м'язів.

У зв’язку з цим залишимо для Вас кілька рекомендацій.

Щоб уникнути зайвої ваги в рюкзаку, рекомендується залишити вдома кілька непотрібних предметів, які не потрібні у школі кожного дня. Іноді діти люблять залишати у рюкзаку вчорашню канцелярію або речі, якими розважаються на перервах (мова йде про той випадок, коли вони впливають на вагу).

Використання відповідного рюкзака також є надзвичайно важливим для запобігання болів в спині, тому обирайте рюкзак правильного розміру.

Ідеальний рюкзак повинен мати широкі, м'які, регульовані лямки, ущільнені на спині і відсіки всередині, розташовані так, що важкі елементи можуть упертися в спину дитини. Лямки повинні бути відрегульовані таким чином, щоб дно рюкзака, коли він повний, становило не менше чотирьох сантиметрів нижче талії. Рюкзаки ніколи не повинні використовуватися на одному плечі.

На поставу також впливає походка дитини, тому слід потурбуватися про підбір правильного взуття на зимовий час. Ми готові порекомендувати Вам дитяче зимове ортопедичне взуття Мемо. З ним для Ваш малюк відчуватиме себе набагато комфортніше за рахунок спеціальної підошви, захисного носка. Ортопедичне взуття забезпечить профілактику проти виникнення проблем дитячих стоп.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення