095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як доглядати за дитячим взуттям: літнім, демісезонним, зимовим

02-11-2017
Автор Оля
Як доглядати за дитячим взуттям: літнім, демісезонним, зимовим Babyfoot

Гігієна дитячих ніжок передбачає регулярний догляд і чищення взуття. Демісезонне і зимове взуття, мабуть, вимагає більше зусиль для догляду, виходячи з особливостей погоди та бажання дитини побігати по калюжах. Для літніх взуттєвих виробів випробуванням стають надлишки вологи (якщо ніжки малюка потіють) і тепло - ідеальне середовище для появи бактерій. Тому відразу виникає питання про якість матеріалів, з яких зроблене взуття, а також про гігієнічні процедури дитячих ніжок.

Дитяче взуття

Багато залежить від самого взуття. Дуже важливо, щоби улюблені босоніжки і черевики дозволяли шкірі дихати, були виготовлені з якісного матеріалу. У поганому взутті влітку дитячІ ніжки сильніше потіють, можуть виникнути натертості, мозолі, в найгіршому випадку - грибок. На період холодів подібні вироби теж не годяться - навряд чи вийде надовго зберегти їх хороший вигляд, особливо якщо дитина дуже активна.

Якщо це дозволяють можливості, ідеально мати по дві пари взуття на сезон (особливо якщо мова йде про демісезонні і зимові чобітки). Тоді у Вас буде можливість не поспішаючи почистити і просушити їх, поки дитина активно проводить час в іншій парі взуття.

Оскільки ми вкладаємо в дитяче взуття свої кошти, хочеться, аби воно зберегло хороший вигляд на тривалий час. Однак, без належного догляду і зберігання будь-яка річ втратить свій вигляд. Цю просту істину повторюють знову і знову - основою гарного догляду є регулярність.

Відразу після покупки взуття огляньте коробку. Якщо на ній зазначені основні правила догляду за конкретною парою взуття, дотримуйтеся їх, щоб зберегти вироби у хорошому вигляді.

Турбота про улюблені черевики чи туфлі починається з чистки, безпосередньо після приходу додому. Спочатку взуття очищають від бруду. Вироби з гладкої шкіри протирають чистою тканиною, зволоженою у мильному розчині. Потім вони витираються насухо.

Якщо верх взуття покритий нубуком або замшею, вологою тканиною протирають тільки підошву. Пил і бруд чистять за допомогою щітки, спеціальних засобів, призначених для конкретного матеріалу. Щоб вироби із замші зберегли гарний естетичний вигляд, краще придбати спеціальну щітку для чищення замші.

Якщо потрібно ретельно випрати легке взуття з тканинних матеріалів, можна акуратно видалити забруднення з верху і підошви за допомогою зубної щітки - її зволожують у мильному розчині і протирають плями. Можна взяти антибактеріальне мило. Потім вироби перуться у мильній воді. Сушать таке взуття підошвою вгору, подалі від потрапляння сонячних променів - в тіні на свіжому повітрі.

Внутрішня частина взуття

Якщо є можливість дістати устілки з взуття, їх акуратно чистять окремо, просушують, видаляють сміття. У продажу є спеціальні засоби - для обробки внутрішньої частини взуття.

Важливо для літнього взуття!

У теплі дні мийте і ретельно витирайте ніжки дитини (особливо між пальчиками) не менше двох разів на день. По-перше, в такому випадку відкрите або напіввідкрите взуття буде чистіше, по-друге, дитина буде відчувати себе комфортно.

Не використовуйте дезодоранти, призначені дорослому взуттю для дитини. Ніхто не може бути впевнений, що вони абсолютно безпечні для ніжної шкіри Вашого чада.

Улюблені лаковані черевички зберігайте у такому вигляді, щоб одна туфелька не торкалася іншої. Не використовуйте їх під час дощу, після прогулянки протирайте вологою тканиною.

Важливо для взуття на демісезонний час і зиму!

Для того, щоб просушити взуття, не ставте його біля обігрівальних приладів і на батарею - від цього псується матеріал. Устілки сушать окремо. Просушуйте взуття природним способом при кімнатній температурі - для того, щоб волога вбралася, в неї іноді поміщають нещільний папір (найчастіше газетну). Не залишайте папір до кінця просушування - трохи більше години вистачить для того, щоби він поглинув вологу. Замість паперу також використовуються спеціальні мішечки для сушки взуття.

Природним способом взуттєві вироби висихають приблизно через добу - тому актуальною є порада купувати по дві пари взуття на сезон.

Не варто забувати про живильний крем, захисні засоби від бруду і вологи. Конкретний засіб підходить для того чи іншого матеріалу, типу взуття.

Дитяче ортопедичне взуття для літніх, зимових прогулянок, високоякісні взуттєві вироби на демісезон представлені у нашому Інтернет магазині "Babyfoot". Взуття дитячого бренду Мемо - це турбота про дитячі ніжки, кращі матеріали і стильний дизайн!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення