095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як доглядати за дитячим ортопедичним взуттям?

07-11-2016
Автор Lesia Bratash
Як доглядати за дитячим ортопедичним взуттям?

Хороше ортопедичне взуття довго утримує презентабельний вигляд. Але відсутність правильного догляду може істотно вплинути на її естетичний вигляд і експлуатаційний термін. Крім того, діти під час активних ігор не надто звертають увагу на стан взуття, а просто радіють можливості використовувати якісний виріб по максимуму. Тому стежте за дитиною, коли вона одягає черевики або інше взуття - запропонуйте ріжок для взуття. Коли малюк приходить з вулиці і знімає взуття, він повинен розстебнути всі ремінці або липучки і зняти виріб, не пошкоджуючи задник.

При покупці дитячого ортопедичного взуття, втім, для інших виробів це буде також корисно - необхідно засвоїти одну постійну звичку. Відразу ж після приходу з вулиці взуття повинне бути очищене від бруду або пилу. Інакше воно може втратити колір, який був від самого початку або зовсім деформуватися. А взуття, яке не працює, або гірше того - працює не належним чином, тільки погіршить ситуацію. Потрібно зауважити, що при попаданні води на деякі вироби вони лише змінюють колір без шкідливих наслідків.

Враховуйте погоду і випадок, для яких планується використання того чи іншого взуття. Це важливо.

Якщо ми згадали про погоду, нагадаємо, що сушити взуття також необхідно відразу після приходу додому. Батарея і електронні прилади - табу. Тільки сушка за допомогою газет при кімнатній температурі.

Ну і, звичайно, засоби по догляду за взуттям. Вони повинні бути хорошої якості і добре вбиратися. Порада: розберіть своє взуття і запишіть, який засіб для догляду потрібен кожній окремій парі. До різних видів матеріалу, з якого виготовлено взуття, потрібен індивідуальний підхід.

Нехай догляд за взуттям приносить Вам тільки відчуття її хорошої якості і ефективності!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення