095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як доглядати за ортопедичними подушками?

21-07-2017
Автор Оля
Як доглядати за ортопедичними подушками? Babyfoot

Ортопедичні подушки сприяють найкращому відпочинку. Але для того, аби ці вироби використовувалися як можна довше і зберігали свій вигляд, за ними потрібно правильно доглядати.

Про які речі треба пам'ятати при користуванні ортопедичними подушками?

1. Використовуйте ортопедичні подушки тільки за призначенням - є подушки під голову, під спину, подушки для сидіння. Занадто важкі предмети, кидання виробів можуть негативно вплинути на структуру наповнювача.

2. Провітрюйте подушку на свіжому повітрі раз в тиждень. Якщо Ваша ортопедична подушка має гречану лузгу, як наповнювач, не мочіть і не періть її. У перші два тижні експлуатації обробіть виріб пилососом (один раз), а далі очищайте подушки таким же способом раз на місяць.

3. Ортопедичні подушки з піни з пам'яттю чи латексом також не радять прати. Найвірнішим рішенням буде прочитати інструкцію з використання виробу, і тільки після цього приступати до будь-яких дій.

Зазвичай бруд з латексних подушок або подушок з піною видаляють за допомогою вологої губки і миючого засобу (тільки якщо він не агресивний!), мильного розчину. Протирають виріб і споліскують його водою. Сушать далеко від прямих сонячних променів і обігрівальних приладів.

4. Звичайні чохли подушок з натуральних матеріалів дозволяється прати при температурі до 60 градусів.

5. Відносно чохлів для зберігання подушок, головне, щоб вони були повітропроникні. Пакети з поліетилену використовувати не варто.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення